Gönderen Konu: Semih teklifi doğruladı...  (Okunma sayısı 609 defa)

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
Semih teklifi doğruladı...
« : 27 Ocak 2009, 18:03:22 »
Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Semih Şentürk için Juventus'un transfer ısrarı devam ediyor.

Avrupa Şampiyonası sonrası Fenerbahçe ile sözleşme yenilemeden önce yıldız futbolcuyla anlaşma yolları arayan, ancak Semih'in Fenerbahçe'yi tercih etmesinden sonra geri adam atan Juventus Kulübü yöneticileri, bu konudaki girişimlerine yeniden başladı.

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Semih Şentürk, Avrupa Şampiyonası'ndan sonra Juventus'tan teklif aldığını doğruladı. NTV Spor'a konuşan Semih, Fenerbahçe'de kalmak istediğini ancak Juventus'un yüksek bonservis ücreti ödemesi ve kulübünün de bunu kabul etmesi durumunda transferin gerçekleşebileceğini söyledi.

NTV Spor'un haberine göre, Görüşmelerde Juventus'un Fenerbahçe'ye teklif ettiği bonservis bedeli çok düşük oldu. Başkan Aziz Yıldırım'ın kulüpte kalmak isteyen Semih'i ancak çok yüksek bir bonservis bedeli ile satmayı düşündüğü, astronomik bir teklif dışında transferin söz konusu olmadığı öğrenildi.

NTV Spor'a telefonla açıklama yapan Semih Şentürk ise sarı-lacivertli kulüple 2.5 yıllık sözleşmesi bulunduğunu hatırlatarak, "Ben takımımdan ayrılmak istemiyorum. Tam 9 yıldır bu formaya hizmet ediyorum ve bundan dolayı da çok mutluyum. Yine de büyük konuşmak istemem. Eğer Juventus astronomik rakamlara çıkar ve bonservisim için kulübümle anlaşırsa, kulübüm maddi olarak büyük bir çıkar sağlarsa transfer gerçekleşir" diye konuştu.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2009, 19:15:39 »
İnşallah Gitmez Juveye.İhtiyacimiz olacak semihe

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2009, 19:38:35 »
Haber İçin Sağol