Gönderen Konu: Senna: F.Bahçe'ye gidiyorum  (Okunma sayısı 338 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Senna: F.Bahçe'ye gidiyorum
« : 21 Ağustos 2008, 19:21:54 »
Senna: F.Bahçe'ye gidiyorum

F.Bahçe'nin anlaştığı ispanyol futbolcu Senna, resmen açıkladı: "Aragones'e evet dedim." İspanya'nın Punto radyosuna konuşan Senna, "Luis 'Benimle çalışır mısın' diye sordu. Ben de 'Elbette' cevabını verdim" dedi.

Fener ile anlaştım

Punto radyosuna konuşan Villarreal'li futbolcu: Luis Aragones 'benimle çalışır mısın' diye sordu. Ben de 'Elbette isterim" cevabını verdim.

Villarreal'in Brezilya asıllı ön liberosu Senna, F.Bahçe'den teklif aldığını ve iki kulüp arasındaki görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. Danimarka Milli Takımı ile oynanan hazırlık maçı öncesi İspanyol radyosu Punto'nun sorularını yanıtlayan 32 yaşındaki oyuncu, F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in kendisini aradığını belirtti. 
Senna "Luis 'Benimle çalışır mısın' dedi. Ben de, 'Elbette isterim. Ama bu konuda tek yetkili ben değilim. Kulübümün de önemli' dedim" ifadesini kullandı.

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Marcos Senna, tüm yetkiyi menajeri Eli Coimbra'ya verdiğini belirtirken, "Şu anda iki kulüp arasında görüşmeler sürüyor" dedi. İspanyol basını, Villarreal'in 20 milyon euro bonservis bedeli istediğini, F.Bahçe'nin ise bu rakamı azaltmaya çalıştığını belirtti. Geçtiğimiz hafta Villarreal Başkanı Fernando Roig'in sağ kolu olarak bilinen Llaneza ile Senna'nın menajeri Coimbra'nın görüştüğü ve İspanyol Milli Takımı oyuncusunun Fener'e satılması kararının alındığı kaydedildi.

Galip ÖZTÜRK
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır