Gönderen Konu: SON DAKİKA !! Alex ve Carlos ile sözleşme uzatıldı...  (Okunma sayısı 511 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
 SON DAKİKA !! Alex ve Carlos ile sözleşme uzatıldı...
Fenerbahçe Yönetimi, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Brezilyalı yıldızları Alex de Souza ve Roberto Carlos ile yeniden anlaşmaya vardı!..

Sarı-lacivertli kulüp yönetiminin, Alex de Souza ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşme yenilediği, Roberto Carlos'un kontratının ise 1 yıl daha uzatıldığı öğrenildi!..

Dış transferde yerli ve genç oyunculara yönelen Fenerbahçe böylelikle iki tecrübeli yabancısını da kadrosunda tutmuş oldu!..

Maraton.com.tr

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2009, 00:43:21 »
Çok İyi Oldu Bu.Hayırlısı Olsun

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2009, 12:55:16 »
Ben Alex'in pilinin bittiğini düşünmüştüm yani verebileceğinin en iyilerini verdi ama sözleşme uzatılmasıda transfer haberlerini yalanlamış oldu (diego vs.) Alex eğer eski Alex olursa iyi ama son aylardaki gibi olursa halimiz vahim.
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2009, 16:59:07 »
Ben Alex'in pilinin bittiğini düşünmüştüm yani verebileceğinin en iyilerini verdi ama sözleşme uzatılmasıda transfer haberlerini yalanlamış oldu (diego vs.) Alex eğer eski Alex olursa iyi ama son aylardaki gibi olursa halimiz vahim.

http://www.oyunsiteniz.com/forum/bfont-colorbluefenerbahce/alexin-morali-sifir-t109225.0.html

Burada da söylediğim gibi Alexin Bu Durumlara Düşmesinin Tek Sebebi

Alexi Besleyecek Orta Saha Oyuncularının Eksikliği..Hal Böyle Olunca Alex,Defanstan Topu Alip Oyunu Kurmaya Çalişiyor.Bu da alexin geçen senelerde oyuna yaptiği katkıyı minimuma indirgiyor.