Gönderen Konu: "Şu an Fenerbahçe'nin futbolcusuyum"  (Okunma sayısı 620 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
"Şu an Fenerbahçe'nin futbolcusuyum"
« : 11 Haziran 2010, 22:14:43 »
Ailesiyle birlikte Fethiye'ye ilk defa tatile gelen Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk, Fethiye Belediye Başkanı MHP'li Behçet Saatcı'yı makamında ziyaret etti. Saatcı'nın makam odasında çay içerek basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şentürk, ilk defa geldiği Fethiye'yi çok beğendiğini ve bundan sonra tatil sezonlarında sürekli geleceğini belirtti.

Ziyarette basın mensuplarının transferlerle ilgili sorularını da yanıtlayan Şentürk, "Kupa almadan sezonu bitirdik. Tabii ki bir takım değişiklikler olacaktır. Bunu, başkanımız ve yönetimimiz daha iyi bilir. Biz sadece şu an tatilimizi yapıp, dışarıdan gözlemliyoruz. Takımların transferlerini gazetelerden takip ediyoruz. Ama tabii ki herkes iyi transferler yapmak için uğraşıyordur" diye konuştu.

Takımlara gelen yabancı futbolcuların yerli futbolcuları nasıl etkilediğiyle ilgili soruyu da yanıtlayan Şentürk, "Yabancı oyuncuların gelmesi, yerli oyuncular için sıkıntı olacak. Ama, sonuçta iyi olan yerli oyuncuların da kendilerini gösterip ilk 11'de şans bulmaları gerekiyor. Milli Takımı etkiler mi bilemiyorum ama zamanla göreceğiz" dedi.

"FENERBAHÇE'NİN SÖZLEŞMELİ FUTBOLCUSUYUM"
Başka bir takıma transfer olup olmayacağıyla ilgili soruya ise oldukça kısa cevap veren Şentürk, "Şu an ben Fenerbahçe'nin sözleşmeli futbolcusuyum. Onu ilerleyen günlerde değerlendirip, ne olup ne biteceğine bakacağız" dedi.

Bugün başlayan Dünya Kupası'nda ise favorisinin İspanya olduğunu belirten Şentürk, "Ben finalde Arjantin ve İspanya'yı bekliyorum" dedi.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Şu an Fenerbahçe'nin futbolcusuyum"
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2010, 23:19:39 »
Umarım seneye daha fazla forma şansı bulur Semih