Gönderen Konu: Yasin De Oynamıyor  (Okunma sayısı 549 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Yasin De Oynamıyor
« : 13 Şubat 2009, 23:41:54 »
YASİN DE YOK!

13 Şubat 2009 Cuma
22:11

Fenerbahçemiz, Turkcell Süper Lig'de yarın Hacettepe ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi. Sarı-lacivertli ekip, son çalışmasını Samandıra Tesisleri'nde, teknik direktörümüz Luis Aragones yönetiminde gerçekleştirdi. Akşam, basına kapalı olan antrenmana ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan futbolcular, daha sonra iki gruba ayrıldı. Bir grup dar alanda çift kale maç yaparken, diğer grup pas ve şut çalıştı.

Selçuk, Edu ve Josico takımdan ayrı çalışırken, Güiza ve Yasin antrenmana katılmadı. Bu futbolcular maç kadrosuna da alınmazken, İspanya Milli Takımı'ndan dönen Güiza'nın MR'ının çekildiği ve sol uyluk adalesinde ikinci derece kas zorlanması tespit edildiği bildirildi. Yasin'in ise solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle antrenmanda yer almadığı ifade edildi.

Antrenmanın ardından sarı-lacivertli ekip tesislerde kampa girdi. 18 kişilik kamp kadrosunda şu futbolcular yer alıyor:

Volkan Demirel, Volkan Babacan, Ali, Önder, Lugano, Can, Roberto Carlos, Vederson, Maldonado, Deniz, Emre, Deivid, Gökhan Emreciksin, Alex, Kazım, Uğur, İlhan ve Semih.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Yasin De Oynamıyor
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2009, 23:50:04 »
Bu Kadrodan Benim Favori 11 im Şu

Kalede Volkan Demirel

Defans Sağında Ali Bilgin  ( Bu Bölüme Bir Parantez Açmak İstiyorum.Defansın Sağında Yarın Akşam Yüzde 99 İhtimalle Önder Turacı Oynayacak Ama herkesin bildiği gibi Önder Bir Sağ Back Oyuncusu Değildir. Peki Ya Ali Bilgin ? O da Sağ Back oyuncusu Değil Fakat Defansın Sağında Bence Önderden Daha Yararlı Olacaktır.Eğer M.United İle Deplasmanda Oynasaydik Sağa Önderi Koyarsın Ama Kendi Stadımızda Hacettepespor İle Oynayacağiz.Oraya Aliyi Koysan da Defansif açıdan fazla zorlanmayız diye düşünüyorum,

Defans Göbeğinde Mutlaka Lugano - Önder Oynamalı..

Can Son Derece İyi niyetli Bir fenerbahçeli.yalniz çok maç eksiği var.ve ilk dönemdeki Hacettepe maçında olduğu gibi hatalar yapabilir.Bu Yüzden Bu bölgede Önderin oynaması daha doğru olacaktır

Defansın Solunda R.Carlos

Defans Önü Selçuk Şahin

Selçuğun Önünde Oyun Kurucumuz Emre Belözoğlu

Sağ Açıkta Deivid Tabiki

Sol Açıkta Vederson İle Başlanabilir.Daha Sonra Uğuru Alırdım.Uğur Sonradan Oyuna girince biraz daha etkili oluyor bence

Forvet Arkası KAPTAN ALEX

ve santrafor Oyuncumuz Semih Şentürk

Deivid,Vederson,Emre Ve Selçuk Orta Sahada Sağlam Dururlarsa Alexin Yükünü de Hafifleteceklerdir.Bu Oyuncular Alexi iyi beslerlerse Alex De Sık Sık Defanstan Top Alip Oyunu Başlatmak zorunda kalmaz ve alexten geçen seneki gibi tam verimle yararlanabilirz.Bu Konuda Aragonese büyük iş düşüyor Taktik Ve Dizilimlerin Ayarlanmasında.