Gönderen Konu: ŞAMPİYON . . . > WWW.ALEMGENCLİK.COM < . . .  (Okunma sayısı 4892 defa)

Çevrimdışı Burqi

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4650
  • Türkiye FootbaLL kinq
    • MSN Messenger - team_burhan@w.cn
    • Profili Görüntüle
ŞAMPİYON . . . > WWW.ALEMGENCLİK.COM < . . .
« : 16 Ağustos 2008, 22:18:06 »
SİTELER ARASİ [ FİFA 08 ] TURNUVASİ

ŞAMPİYONU

~●ALEMGENCLİK.COM●~

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2008, 22:20:39 »
demiştm 10 rep ltfen

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2008, 22:23:22 »
Tebrikler

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2008, 22:39:40 »
Tebrikler arkadaşlar

Çevrimdışı DeLeKuRuZ

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 16
  • !!!GaLaTaSaRaY!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2008, 22:43:02 »
yav normalde 5 kişi alınmasının sebebi, egerki durumda 2-2 olursa 5. maçda şampiyonu belirlemek degilmi... bence bela07 ile benim maç 90 dk degilde, elemeli bir maç gibi oynanması gerekmiyormuydu 90 dk skor bozulmassa uzatma ondada skor bozulmazsa penaltılar olması gerekmiyormu :S   avaraşla şampiyonluk çok sacma, bu final maçı ve iki takımdan biri puanla önde olması gerekmiyormu...

Çevrimdışı CrimiNaL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 20
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2008, 22:59:56 »
ya bırak delekuruz.. çifte standart finalde yüzünü gösterdi işte.. rakiplerimizin hepsi oyunsitenizde yönetici olunca bu kadar olur işte... baksana şampiyonluk konusunu da kim açmış ..  burqi... zuah..

saadece gülüyorum.. alemin kralı biziz............

Çevrimdışı DeLeKuRuZ

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 16
  • !!!GaLaTaSaRaY!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2008, 23:09:36 »
ya bırak delekuruz.. çifte standart finalde yüzünü gösterdi işte.. rakiplerimizin hepsi oyunsitenizde yönetici olunca bu kadar olur işte... baksana şampiyonluk konusunu da kim açmış ..  burqi... zuah..

saadece gülüyorum.. alemin kralı biziz............

harbiden yav... adamlar hepsi burada yönetiçi ve kendileri  şampiyonluk olduklarını ilan ediyorlar... komedi diyorum başka bişey demeyede gerek yok zati... hayatımda ilk kez final müsabakalarında şampiyonlugun avarjla verildiğini gördüm ZuHaHaaa...

:(ban) :(ban) :(ban) :(ban) :(ban) :(ban) :(ban) :(ban) :(ban) :(ban)

Çevrimdışı LaMpArd

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 31
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2008, 23:53:30 »
beyler bi bok bilmiyosunuz mal mal konusuyosunuz gruplarda adamların puanları bir avarajda bi taraf üstün olnca avarajı üstün taraf 1. olmyorm u bi bok bilmiyonuz m yoksa bilmek m istemiyosunz eger evde tv yoksa  mac izlmyorsanz getiriym size bi tv izleyn orenin ne dersnz ???

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2008, 00:40:05 »
lampard 10 rep  :=)

Çevrimdışı bordo_berets

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2008, 00:57:26 »
Lampard düzgün bir üslup kullanmanı tavsiye ederim haddim olmayaraktan.  ;)

Sanal bir oyun yüzünden tartışmanın lüzumu yok.

> WWW.ALEMGENCLİK.COM < 'u tebrik ederim. Finale yakışır bir mücadele olduğunu düşünüyorum ve her iki tarafa da bundan sonra ki turnuvalarında başarılar diliyorum.  :)

Çevrimdışı DeLeKuRuZ

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 16
  • !!!GaLaTaSaRaY!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 17 Ağustos 2008, 01:00:54 »
beyler bi bok bilmiyosunuz mal mal konusuyosunuz gruplarda adamların puanları bir avarajda bi taraf üstün olnca avarajı üstün taraf 1. olmyorm u bi bok bilmiyonuz m yoksa bilmek m istemiyosunz eger evde tv yoksa  mac izlmyorsanz getiriym size bi tv izleyn orenin ne dersnz ???

erdinc sen hayatında hiç final maçının avaraşla belirlendiğini gördünmü  ??? ???

bi bok bilmiyorsunuz diyosun gruplar falan diye de sacmalıyorsun bu turnuvanın zati ilk başdaki 4lü grup maçları puanlı sistemde beraberlikler bile sayılıyorddu ama bu grup ve lig degilki avaraş olsun bu final maçı  :-X

iyi bii düşünün, eyerki avaraş kuralı olsaydı elemeli turlarda  5 maçın 3 ünü sen kazandın 2sini ben kazandım diye tartışması olmazdı, 5 maçın skoru yazılır toplanır gol daha çok atan turu atlardı...  

böyle bir kuralda olmadıgına göre avarşla nasıl şampiyon oluyorsunuz anlayamadım... koyulan kurallarında bir birirni desdeklemesi gerekmiyormu... siz 2 maç bizde 2 maç kazandık benle bela nın maçı ise  bu bokdan kural yüzünden yarıda kaldı diye düşünüyorum...

Azda olsa çıkarını degilde mantıgını kullanarak düşünen bana hak verir...

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 17 Ağustos 2008, 01:12:30 »

erdinc sen hayatında hiç final maçının avaraşla belirlendiğini gördünmü  ??? ???

bi bok bilmiyorsunuz diyosun gruplar falan diye de sacmalıyorsun bu turnuvanın zati ilk başdaki 4lü grup maçları puanlı sistemde beraberlikler bile sayılıyorddu ama bu grup ve lig degilki avaraş olsun bu final maçı  :-X

iyi bii düşünün, eyerki avaraş kuralı olsaydı elemeli turlarda  5 maçın 3 ünü sen kazandın 2sini ben kazandım diye tartışması olmazdı, 5 maçın skoru yazılır toplanır gol daha çok atan turu atlardı... 

böyle bir kuralda olmadıgına göre avarşla nasıl şampiyon oluyorsunuz anlayamadım... koyulan kurallarında bir birirni desdeklemesi gerekmiyormu... siz 2 maç bizde 2 maç kazandık benle bela nın maçı ise  bu bokdan kural yüzünden yarıda kaldı diye düşünüyorum...

Azda olsa çıkarını degilde mantıgını kullanarak düşünen bana hak verir...
arkdaşımmmmmmmm hangi final maçları rovanşlı oldu ?????*1*!*1* ,burda hepsi rovanş nitelğinde biz öndeyz avarajda