Gönderen Konu: Milli Takım ekrana çıkıyor  (Okunma sayısı 311 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Milli Takım ekrana çıkıyor
« : 29 Ekim 2007, 14:46:52 »
 Milli Takım ekrana çıkıyor

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in önderliğindeki ay - yıldızlılar, bugün de bir sosyal sorumluluk için sahaya çıkıyor. Habertürk TV ile şehitler için ortak bir kampanya başlatan Millilerimiz, bugün 21.00'de Habertürk ekranlarına çıkacak, şehitlerimiz için kampanya başlatacak. 5 banka ve 3 GSM şebekesiyle organize olarak düzenlenecek kampanya için banka hesap ve telefon numaraları bu akşam ekrandan duyurulacak.

'Bizim evlatlarımız'

Fatih Terim'in bu konudaki sözleri şöyle: "Bir annenin, babanın evlat acısını anlayabilmek çok kolay değil ama onlara yakın duygular yaşadığımızı bilmenizi istiyorum. Benim evlatlarım da var burada ama onlar da artık bizim evladımız.
Eğer biz bugün burada ay - yıldızı göğsümüzde rahatça taşıyabiliyorsak, bu vatanı koruyan aslanlar sayesinde. Sonucu ve mükafatı bu olmamalı. Bu uğurda Milli Takım olarak elimizden geleni yapacağız. Burada da kalmayacağız, bu konuda ömür boyu yapacağımız ne varsa, hangi yardım varsa yapmaya da devam edeceğiz. O aslanlara Allah'tan rahmet diliyorum. Üzüntüm çok büyük. Bu ülkede büyüdük, bu ülkede yaşadık, bu ülkede kazandık. Bunları da vermek bizim görevimiz. Çünkü bu ülke ilelebet ayakta kalacaktır."