Gönderen Konu: ‘Sonu güzel olacak’  (Okunma sayısı 478 defa)

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
‘Sonu güzel olacak’
« : 23 Haziran 2008, 12:36:36 »
Trabzonspor’un yeni transferi Egemen Korkmaz yeni sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu, “Kamp süresi iyi geçer, lige de iyi bir başlangıç yaparsak, sonunu da iyi getiririz” dedi.
Yeni transferlerle Trabzonspor’un güçlü bir takım olduğunu belirten Korkmaz, “Yeni bir takımız. Trabzonspor’a en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Kısa vadede belki uyum sorunu yaşanabilir ama hocamız Ersun Yanal’ın en büyük özelliği, futbolcuları maçlara iyi hazırlaması. Bu açıdan bir sıkıntı yaşamayız” diye konuştu. Taraftar baskısının kendisini etkilemeyeceğini dile getiren bordo-mavili oyuncu, “Sahaya çıktığımda sadece işimi düşünüyorum. O açıdan seyirciden fazla etkileneceğimi düşünmüyorum. Ama taraftarın da bizi hazırlaması çok önemli. Trabzonspor’un ateşli taraftarı olduğunu biliyorum” ifadelerini kullandı.

Sylva ve Zafer imzaya geliyor
Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor’da Genel Sayman Mahmut Aksu, daha önceden prensip anlaşmasına vardıkları Hansa Rostocklu gurbetçi futbolcu Zafer Yelen ve Lille’den Senegal Milli Takım Kalecisi Tony Sylva’yı yarın Trabzon’a geleceğini söyledi. Futbolcuların çarşamba günü resmi sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net