Gönderen Konu: Chelsea'den 5 yiyen Kalac özür diledi  (Okunma sayısı 416 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Chelsea'den 5 yiyen Kalac özür diledi
« : 07 Ağustos 2008, 13:11:28 »

--------------------------------------------------------------------------------

Milan hazırlık maçı da olsa tarihinin en ağır yenilgilerinden birini Pazar günü Chelsea karşısında 5-0'lık skorla aldı...

Defansif futbolun en önemli temsilcilerinden biri olan Milan, Pazar günü Chelsea karşısında sürklase oldu.

Milan, takım yapısı olarak geçmişte birçok kez kötü oynamasına ve eksik kadrolarla mücadele etmesine rağmen, savunma futboluyla skoru lehine başarmış, hatta kupalar kazanmaya devam etmişti. Ancak Pazar günü öyle olmadı.

Berbat bir futbol oynayan Milan, 90 dakikada kalesinde 5 gol görünce, sıradışı bir durum olduğu sezildi ve suçlu olarak kaleci Kalac gösterildi.

Avustralyalı kaleci, bir topu ıska geçip, Anelka'nın topu boş ağlara göndermesine sebep olurken, diğer gollerde de kalede yokları oynadı ve sıradışı skor ortaya çıktı.

Milan kulübünden ve taraftarından özür dileyen Kalac, ' Topa sol ayakla vurmak için yöneldim ama son anda sağ ayakla vurmaya karar verdim. Bu sebeple ıska geçtim. Geçmişte böyle bir gol yememiştim' diye konuştu.

Abbiatti'nin formuyla ilgili de konuşan Kalac, formasını kaybetmek gibi bir korkusunun olmadığını, amacının Milan'ı zirveye taşımaktan ibaret olduğunu kaydetti...

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2008, 20:36:06 »
saol