Gönderen Konu: Gelmek istiyorum  (Okunma sayısı 406 defa)

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Gelmek istiyorum
« : 23 Haziran 2008, 12:42:39 »
Hırvat oyuncu, Almanya’da heyecanını kaybettiğini söyledi. Genel sekreter Kenan Öner de Ertuğrul Sağlam’ın listesindeki bu oyuncuyla çarşamba günü Münih’te bir araya gelebileceklerini ifade etti.

HIRVATİSTAN’ı çeyrek finalde 119. dakikada Milli Takımımız karşısında 1-0 öne geçiren Klasnic, Beşiktaş’a gelmek istiyor. Bundesliga’da Werder Bremen’de oynayan geçen sezon 16 maçta 7 gol atan atan yıldız futbolcu menajer Murat Kuş aracılığıyla siyah beyazlı takıma gelmek istediğini söyledi. Babasının böbreğiyle yaşamını sürdüren golcü oyuncu, önceki gün Viyana’da menajer Murat Kuş ile görüştü. Hırvat futbolcu, "Almanya’da heyecanım kalmadı. Şampiyonluğa oynayan bir takımda kariyerimi sürdürmek istiyorum. Bu yüzden de beni isteyen Beşiktaş’a gitmek istiyorum. Ayrıca Türk futbolunu iyi tanıyorum. Avrupa’daki bir çok ligden de ileri durumda" dedi.

Genel sekreter Kenan Öner, Klasnic’i teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın bir yıldır izleyip almak istediklerini ifade ederken, şöyle konuştu: "Klasnic önemli bir yıldız. Teknik direktörümüz böylesine hırslı ve koşan oyucuyu kadrosunda görmek istediğini söylemiş, transfer listesinde yer vermişti. Kulübümüzün dış transferde ayırdığı ücreti kendisine ileteceğiz. Klasnic konusunda kesin bir şey yok. Ama çarşamba günü Münih’te bir araya gelebiliriz."

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net