Gönderen Konu: Özgener adaylığını açıkladı  (Okunma sayısı 501 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Özgener adaylığını açıkladı
« : 16 Ağustos 2008, 13:27:22 »

Doğan'ın vefatından sonra vekaleten başkanlık görevini yürüten Mahmut Özgener, verilen desteğe teşekkür etti

Özgener aday

Doğan'ın vefatından sonra vekaleten başkanlık görevini yürüten Mahmut Özgener, verilen desteğe teşekkür etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatı sonrası bu görevi vekaleten üstelenen Mahmut Özgener, 19 Ağustos'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'da adaylığını koyacağını açıkladı. Özgener, "Başkanlığa adaylığımı ilan etmem için beni yüreklendiren futbol ailesinin tüm paydaşlarına teşekkür ederim. Genel kurulla 
birlikte, Türk futbolunun başarısı için değerli delegelerden kabul göreceğimizi umut ediyorum" dedi.

SEFERBERLİK İLANI
Özgener, "Rahmetli başkanımız, sevgili dostum Hasan Doğan'ın aramızdan ayrılarak bize bıraktığı bayrağı, layıkıyla daha ileri taşımak için ben ve yönetim üyesi arkadaşlarım tüm gücümüzü seferber edeceğiz. Yeni dönemde bu istikrarı muhafaza edeceğim. Hedefimiz Dünya Kupası'na direkt gitmek. Hak edenin kazanacağı bir lig olmasını diliyorum. Hakemleri tartışmamayı öğrenmemiz gerek" açıklamalarını yaptı.

El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2008, 13:30:21 »
Teşekkürler