Gönderen Konu: "Para için bırakmam''  (Okunma sayısı 782 defa)

Çevrimdışı CeNaZe

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
  • <<< CaMLICaLI >>>>
    • Profili Görüntüle
"Para için bırakmam''
« : 18 Ocak 2009, 23:21:57 »
FC Barcelona'nın günden güne yıldızlaşan performansı ile herkesin dikkatini üzerine çeken Arjantinli süper yıldız Lionel Messi, bana teklif edilen ücret ne olursa olsun, takımını bırakmayacağını söylerken, "Kariyerimin sonuna dek burada oynamak istiyorum, umarım başarabilirim" dedi.

Messi, FC Barcelona'nın dün Deportivo La Coruna'ya 5-0 üstünlüğüyle biten maçın ardından yaptığı açıklamada, ''Kariyerimin sonuna dek burada oynamak istiyorum, umarım başarabilirim'' dedi.

Manchester City'nin, AC Milanlı Kaka'ya 100 milyon Avro teklif ettiğinin hatırlatılması üzerine de Messi, kendisine bu kadar para önerilse dahi FC Barcelona'dan vazgeçmeyeceğini ifade etti.

Deportivo La Coruna maçında, Messi'nin 1, Henry ve Samuel Eto'o'nun 2'şer golüyle sahadan galip ayrılan FC Barcelona, sezonun ilk yarısını 50 puanla tamamlayarak, La Liga tarihinde ''ilk yarıyı en fazla puanla tamamlama'' ve ''59 golle en fazla gol atma'' rekorlarını kırmıştı.
OyunSiteniz.CoM < CeNaZe < ForumKolik :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Para için bırakmam''
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2009, 23:24:24 »
zaten barçada yeterince para veriyor.M.City Gibi klüpler Daha fazla verecek olursa da barçayi bırakmaya değmez.doğru karar veriyor messi

Çevrimdışı CeNaZe

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
  • <<< CaMLICaLI >>>>
    • Profili Görüntüle
"Para için bırakmam''
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2009, 23:26:31 »
Zaten Dünyanın en iyi futbolcusu suan o paraya ihtiyacı oldugunu dusunmuyorum !!! Gitmesi hiç mantıklı deil :)
OyunSiteniz.CoM < CeNaZe < ForumKolik :)