Gönderen Konu: Parayı seçsem G.Saray'ı değil Moskova'yı tercih ederdim  (Okunma sayısı 340 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Parayı seçsem G.Saray'ı değil Moskova'yı tercih ederdim

Cimbom'un yeni transferi Meira, Alman Kicker dergisinin "Para için mi G.Saray'a gittin?" sorusuna şu anlamlı yanıtı verdi: "Parayı tercih edecek olsaydım G.Saray'a değil Moskova'ya giderdim. Uluslararası alanda çok yüksek hedefleri olduğu için G.Saray'ı seçtim."

Parayla ilgisi yok

"Eğer para söz konusu olsaydı o zaman Moskova'ya gitmem gerekirdi. Ben hedefleri olan bir oyuncuyum ve bu nedenle Galatasaray'ı seçtim".

ÇOK KAZANIRDIM
Galatasaray'ın yeni transferi Meira, yüksek hedefleri bulunan profesyonel bir futbolcu olduğunu söyledi. Kicker'e konuşan Meira, "Galatasaray'a transferinizde para nihai bir karar için etken değil miydi?'' şeklindeki bir soruya karşılık, "Hayır, o zaman Moskova'ya gitmem gerekirdi. Orada daha fazla kazanırdım" 
diye konuştu.

SKİBBE İLE TANIŞTIK
Cimbom'un cazip bir perspektif sunduğunu belirten Meira, "Galatasaray'ın yurt içinde ve Avrupa'da çok yüksek istekleri var. Beni çok hızlı bir şekilde ikna eden büyük bir takım'' ifadesini kullandı. Galatasaray'ı şampiyon yapmanın kendileri için bir görev olduğunu anlatan oyuncu, Skibbe ile tanıştıklarını da sözlerine ekledi.
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır