Gönderen Konu: 'Sahalara dönmek güzel'  (Okunma sayısı 400 defa)

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
'Sahalara dönmek güzel'
« : 15 Kasım 2007, 11:11:17 »
 'Sahalara dönmek güzel'

--------------------------------------------------------------------------------
Louis Saha, sahalara döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. 13 Kasım 2007 13:35Manchester United’ın ve Fransa Millî Takımı forveti Louis Saha, kulübünün Blackburn Rovers’ı 2-0’la geçtiği maçla sahalara döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi.

Raymond Domenech'in en son belirlediği Fransa kadrosunda yer alamayan Louis Saha, Manchester United formasını yeniden giymeye başlayacağı için mutlu. Bu sene ikinci kez ilk 11’deki yerini alan Saha, Fransa’nın meşhur spor gazetesi L'Equipe'e şunları söyledi:

“Oynamayalı uzun zaman olmuştu, tekrar sahalara dönmek çok güzel. Roma maçında da ilk 11’deki yerimi almıştım ama iyi oynayamamıştım. Wayne Rooney'nin sakatlığı bana fırsat oldu, kadromuzun genişliğinin avantajlarını da bu gibi durumlarda görebiliyoruz. Blackburn maçı benim için olumlu geçti. Gol atmadığım için kendimi eleştiremem; nitekim önemli olan takımın kazanması…”

Saha 2004’te Old Trafford’a ayak bastı. 3 sene içinde sakatlıklarla uğraşsa da taraftarın sevdiği oyunculardan biri olmayı başardı. Oyuncunun sözleşmesi 2010’a kadar devam ediyor.