Gönderen Konu: Tarih konuşuyor!  (Okunma sayısı 462 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tarih konuşuyor!
« : 30 Temmuz 2008, 12:23:25 »
Tarih konuşuyor!
1999/2000 sezonunda sürpriz bir şekilde MTK´ya elenen takımda forma giyenler, aynı şeyin yine yaşanmasının mümkün olmadığı görüşünde birleşti.
30.7.2008

Mustafa DOĞAN: 2. maça kalmaz

“9 yıl önce MTK karşısında şanssız iki 90 dakika oynadık. Her iki maçta da üstün bir oyun sergilememize rağmen, İstanbul’daki rövanş maçın da bireysel hatalarla 2-0 yenilip elendik. O maçta Sergen abi çok iyi maç çıkardı. Fenerbahçe’deki en iyi oyununu oynadı ama direkler izin vermedi. MTK o zaman bizden iyi takım değildi, elendik. Ancak bu dönem çok farklı. Antrenörü, futbolcu yapısı, kurumsallaşması ile Fenerbahçe çok yol aldı. Bu kez turu ilk maçta atlayacak skor elde edeceklerine eminim. İkinci maç bana göre formaliteden öte geçmeyecek. Çünkü Fenerbahçe çok farklı...”

Samuel JOHNSON: İstanbul’da biter

“Deplasmanda farkı kaçırmıştık. İstanbul’daki maç ise mucize gibiydi. Kendi sahamızda inanılmaz goller yedik. Bugünlere gelindiğinde ise Fenerbahçe çok farklı. Bana göre tur, rövanşa kalmaz. İş İstanbul’da biter.”

Abdullah ERCAN:Fark bekliyorum

“Cezalı olduğum için İstanbul’daki maçta forma giyememiş ve tribünden izlemek zorunda kalmıştım. Garip bir maç oldu. Elenmiştik ve hem ben hem takım arkadaşlarım şoktaydık, inanamadık. Bu kez, böylesine şok bir sonuç çıkacağına ihtimal vermiyorum. Fenerbahçe’nin farklı kazanmasını bekliyorum.”

Elvir BOLİÇ: Sürpriz olmaz

“Benim için acı bir hatıra. Deplasmanda çok pozisyon harcadık, penaltı kaçırdık. Ama bugüne gelirsek, Fenerbahçe, MTK’dan çok fazla. Futbolda herşey var ama kesinlikle bu turdan sürpriz beklemiyorum. Seyirci faktörü, kadro zenginliği, bana göre sürprize ihtimal vermez.”

Ogün TEMİZKANOĞLU: En büyük acıydı

“Fenerbahçe’ye geldiğim ilk yılımda, yaşadığım en büyük acıydı. Futbolda her şey var söylemi zaman zaman gündeme oturuyor. Ama 9 yıl öncesinin tekrarı kesinlikle olmaz. Fenerbahçe’nin kadro yapısı, MTK’nın çok çok üstünde.”
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Tarih konuşuyor!
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2008, 12:24:03 »
Saol