Gönderen Konu: 'Terim artık gitsin'  (Okunma sayısı 510 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
'Terim artık gitsin'
« : 18 Ağustos 2008, 09:06:37 »
'Terim artık gitsin'
Ülke TV'ye konuşan Tanju Çolak, olay yaratacak açıklamalar yaptı...
18.8.2008

"Türk Futbolu’nda hep aynı isimler var. Fatih Terim artık işi bırakmalı, Mustafa Denizli ise dönmemeli..."

Türk Futbol Tarihi’nin en iyi golcülerinin başında gelen Tanju Çolak, Ülke TV’de yayınlanan ‘Deplasman’ programına konuk oldu. Taha Dağlı’ya gündem yaratacak açıklamalar yapan ünlü yıldız “Bir hata yüzünden şu an yok sayılıyorum. İnsan hata yapabilir ancak Türkiye’de bunun acısını çekiyorum. Türk futboluna hizmet vermek istiyorum fakat hep engelleniyorum. Sürekli aynı isimler var bu arenada. Bana göre Fatih Terim artık gitmeli, Mustafa Denizli ise dönmemeli. Rıdvan, Rıza, Oğuz ve benim gibi gençlerin önü açılmalı” diye konuştu. Teknik direktör olarak başarılı olmanın yetmediğini de sözlerine ekleyen Tanju “Torpil çok önemli, onunla bununla iyi ilişkiniz olacak, yoksa şansınız yok. Ben Avrupa’da olsam el üstünde tutulurdum. Tugay’a bakın. Hala top koşturuyor. Burada olsa çoktan emekliye ayrılmıştı. Türkiye’ye benim gibi golcü gelmedi, Rıdvan gibi yetenek hiç gelmedi. Adamda hem uçak motoru vardı, suratliydi, hem ABS vardı anında durabiliyordu. Bakıyorsunuz Kezman gibi bir adam 2.5 milyon Euro’yu cebe indiriyor. Ben oynamış olsam herhalde 5 milyon alırdım” dedi. Bir futbol okulu açacaklarını söyleyen ünlü golcü “Rıdvanla birlikte yapacağız. İsmini de TR (Tanju - Rıdvan) Futbol Okulu koyacağız. Basketbolda İbrahim ve Hidayet yapıyor, büyük ilgi görüyor. Biz de bu yüzden herkesten destek bekliyoruz” dedi.

El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
'Terim artık gitsin'
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2008, 19:15:55 »
Saolasın