Gönderen Konu: Woodgate'ten eski hocasına taş!  (Okunma sayısı 663 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Woodgate'ten eski hocasına taş!
« : 06 Şubat 2008, 16:32:21 »
Jonathan Woodgate, Tottenham'da çok başarılı olacağını düşünüyor.4 Şubat 2008 14:28Tottenham'ın yeni transferi Jonathan Woodgate, yeni kulübünde çok başarılı olacağını düşünüyor. Woodgate, Middlesbrough'dayken pek iyi anlaşamadığı hocası Gareth Southgate'de de dokundurdu.

Middlesbrough'da sıkça yedek kalması nedeniyle Southgate'le sıkıntılı bir ilişkisi bulunan Jonathan, yeni takımı Tottenham'daki hocasını överek, M'Boro'nun çalıştırıcısına adeta taş attı. İşte Woodgate'in sözleri:

"Taraftarlar çok iyi. Ayrıca Juande Ramos da kupalar kazanmış ve ne yaptığını bilen ‘gerçek’ bir teknik direktör. Hatalarımızı değerlendirip bunları bizimle konuşan birisi. Her teknik adamın kendine özgü çalışma methodu var. Ben de Ramos’un çalışma yönteminden son derece memnunum. Spurs oldukça doğru yolda ilerlediği için ben de burayı tercih ettim. Kendimi Leeds günlerimdeki gibi hissediyorum."

"Kazanmak istiyorum"

Tottenham'a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu, amacının kupalar kazanmak olacağını belirten Woodgate, "Üzgün olduğumu söyleyemem. Çünkü buraya gelmek benim kararımdı. Buraya birşeyler başarmaya geldim. Boro’da kalabilirdim. Bu hem daha rahat hem de daha kolay olan yoldu; fakat ben buraya gelip iyi bir takımda oynamayı tercih ettim. Ben kupalar kazanmak isteyen bir futbolcuyum. Bu nedenle de benimle aynı şeyleri arzulayan bir kulüpte oynamak istediğim için Londra’ya geldim" dedi.

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 17:04:01 »
Haber için Saol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 17:27:59 »
eywallah