Gönderen Konu: Aşırı sıcaklar Erdemir'i de vurdu!  (Okunma sayısı 500 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Aşırı sıcaklar Erdemir'i de vurdu!
« : 19 Ağustos 2008, 11:24:58 »
Gökhan Taştimur, Erdemir Spor Salonu'nda sürdürdükleri hazırlık çalışmalarının ardından yaptığı açıklamada, daha önce anlaştıklarını duyurdukları James Lang'ı gönderdiklerini söyledi.

Takıma dahil ettikleri diğer yabancı oyuncular Russell Robinson ve Nate Funk ile yeni sözleşme imzaladıkları geçen sezon Kıbrıs Rum kesiminin AEL takımının 2.08 metrelik Hırvat oyuncusu Sasa Cuiç'in (25) de katılımıyla, tam kadro halinde çalışmalara başladıklarını ifade eden Taştimur, şöyle konuştu:
''Sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yapıyoruz. Ancak, aşırı sıcaklar antremanlarımızı olumsuz yönde etkiliyor. Bunun dışında herhangi bir sorunumuz yok. Lig için bazı proje ve organizasyonlarımız var. Bunlarda küçük rütuşlar yapabiliriz. Lige, iyi bir hazırlık dönemi geçirerek başlamak istiyoruz.''

Yabancı oyunculardan Robinson ise ilk günlerde evinden uzakta bir yere gelmenin zorluğunu yaşadığını belirterek, ''Ancak iyi bir takımda mücadele edeceğim. Ereğli çok güzel, halkı da misafirperver. Bundan dolayı çok mutluyum'' dedi.

Funk da, daha önce Türkiye'yi bilmediğini ifade ederek, şunları kaydetti: ''Gördüğüm kadarıyla iyi bir ortama geldim. Arkadaşlarımı tanıdıkça daha da iyi olacağını biliyorum ve memnunum. Bu salonu arenaya benzetiyorum. Ortaya koyacağımız iyi oyunun, bu salonu dolduracak taraftarlarımızca desteklenmesini istiyorum.''