Gönderen Konu: Shevchenko ayrılmak istiyor  (Okunma sayısı 426 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Shevchenko ayrılmak istiyor
« : 09 Aralık 2006, 07:05:27 »
İngiltere Premier Ligi'nde son 2 sezondur şampiyon olan FC Chelsea takımına, bu yıl rekor bir transfer ücretiyle giden Ukraynalı Andriy Shevchenko, İngiliz kulübünden ayrılmak istiyor.

FC Chelsea takımında kendini evinde gibi hissettiğini söyleyen Shevchenko, teknik direktör Jose Mourinho'nun oyun stili ile kendisinin oyun stilinin tam olarak uyuşmadığını söyledi.

Ukraynalı golcü, herkesin kendisi için AC Milan'a kiralık olarak geri verileceğini söylediğini ifade ederek, ''Yönetimle bu konuyu halen konuşmadım. Büyük ihtimalle takım yönetimi de benimle ilgili kesin kararını vermiş değil. Eğer karar verirlerse ben gitmek için bavullarımı hazırlarım'' dedi.

Geçen mayıs ayında 7 yıldır formasını giydiği AC Milan takımından ayrılarak 59 milyon dolar karşılığında kendisini 4 yıllığına Chelsea'li yapan imzayı atan Shevchenko, kendisine güveninin tam olduğunu ve eğer birisinin sistemine uymuyorsa yeniden İtalya'ya döneceğini kaydetti.

Futbolculuk kariyerinin sonuna gelmediğini belirten yıldız futbolcu, ''İtalya'ya dönerek Shevchenko'nun neler yapabileceğini gösteririm. Aslında kanıtlayacak hiç birşeyim yok. Herkes Andriy Shevchenko'nun nasıl bir futbolcu olduğunu ve neler yapabileceğini biliyor'' diye konuştu.

Chelsea'nin Rus patronu Roman Abramovich'in tamamen kendi tarafında yer aldığını söyleyen golcü futbolcu, ''Fakat tüm yapabildiği benim satılmak yerine kiralık olarak verilmem konusunda ısrar etmesidir'' dedi.

AC Milan ile çıktığı 296 maçta toplam 173 kez fileleri havalandıran Shevchenko, İngiltere'ye geldikten sonra forma giydiği 19 maçta sadece 5 gol atmayı başardı.

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Shevchenko ayrılmak istiyor
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 14:21:02 »
HABER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ