Gönderen Konu: Ulusoy ve duygusal anlar  (Okunma sayısı 746 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ulusoy ve duygusal anlar
« : 29 Mart 2007, 21:35:55 »
Ulusoy ve duygusal anlar
Norveç maçının ardından soyunma odasına giden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un, "Sakın puan kaybettik diye üzülmeyin, siz kazandınız. Annelerinizin ak sütü gibi sizlere her şey helal olsun aslanlarım" diye duygusal bir konuşma yaptığı öğrenildi.

Oyuncular da başkanı alkışlayıp "büyük başkan" şeklinde karşılık verince duygulanan Ulusoy'un gözyaşlarına hakim olamadığı bildirildi. Ulusoy, soyunma odasından çıkınca yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Evimizde maç oynamadan grupta lideriz. Bu çocukları, Hakan'dan, Volkan'a, ahçıdan, malzemeciye kadar tüm ülkenin kucak açıp bağrına basması lazım. Bu ülke, bu bayrak için gururla, şanla mücadele örneği verdiler. Maçtan önce Anne ve babamın hayır duasını aldım. Biliyorum ki, birçok anne, baba, ağbi, kardeş 70 milyon bizden dualarını eksik etmedi. Hepsinden Allah razı olsun. Rakiplerimizden birini safdışı etmek için Norveç'e yenilmememiz gerekiyordu. Bunu başardık ve 2-0'dan skoru eşitlemesini bildik. Bundan sonra da kayıpsız devam edip şampiyonaya lider olarak gidip, orada büyük işler başaracağız. Benim bir ricam olacak. Lütfen bizi rahat bıraksınlar da görevimizin, işimizin başında kalalım ve hep birlikte büyük başarılara imza atalım."
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Ulusoy ve duygusal anlar
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 14:23:45 »
PayLaşıMın İçİn TeşekürLer...!!!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ulusoy ve duygusal anlar
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 20:33:21 »
eyw kardeşim
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...