Gönderen Konu: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 9694 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #84 : 21 Şubat 2007, 21:26:12 »
YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ BELLİ OLMUŞTUR...

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=20033.0

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #85 : 21 Şubat 2007, 21:26:30 »
Hamza mı çıktı resuced mi

seri penaltı vuruşlarinda resuced galip geldi kardeşim .

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 21 Şubat 2007, 21:26:58 »
ya 127 nin finalinde 32. dk da 2-0 öne geçtim harun çıktı.hep böyle yapıyor ya 2 saat yapalım deyip başımın etini yedi maçta da çıktı konsantrasyon mu kalıyo adamda ya seroo olsa  direk kendini şampiyon ilan ederdi..

işi çıkmış olamazmı big

ilk sayfaya bakarsan işi çıktı herhalde dediğimi görürsün kardeşim.Ama sürekli maçı yapalım deyip maçtan çıkması konsantrasyonumu bozuyor düşünsene o maçın psikolojisi kalırmı adamda..
bundan önce seroo harunun hep bunu yaptığını söylemiş ve en sonunda harun yine böyle yapınca ona kızıp kendini şampiyon ilan etmişti.şimdi ne demek istediğimi anlamışsındır umarım...

o seroo nun sorunu kardeşim ben bugüne kadar 50 tane maç yaptım harunla hiç çıkıpta gitmedi ayrıca bu sitenin ztn en iyi oynayanlarından biri işi olmasa maçtan kaçıcak adam değil harun

birincisi kaçıcak adam demedim dememde zaten ikincisi  harunu senden iyi tanırım ve sen hala beni anlamadın üçüncüsü artık senle bu konuda tartışmak istemiyorum..

ARKADAŞIM MADEM İİ TANIYON BÖYLE BİŞEY YAPMAZ DİYOSUN NEDEN HALEN VURGULUYOSUN BOŞ MSJ LAR ATIYOSUN BU KONU BURDA KAPNSIN ARTIK