Gönderen Konu: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 3779 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 23 Mart 2007, 18:43:38 »
hamza kardeşim öylemi oldu tam bilmiyorum ama ben 3. golümü attıktan sonra connect faild dedi onu biliyorum

Üstelik connectıon faild yazmaz kardesım connectıon lost yazar bu ben cıksamda oyun kendılıgınden kopsada yazar ok  .!!!

Çevrimdışı tugkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3514
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : 23 Mart 2007, 18:53:38 »
hamza kardeşim öylemi oldu tam bilmiyorum ama ben 3. golümü attıktan sonra connect faild dedi onu biliyorum

Üstelik connectıon faild yazmaz kardesım connectıon lost yazar bu ben cıksamda oyun kendılıgınden kopsada yazar ok  .!!!
doru dıo canerrr

Çevrimdışı tugkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3514
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 23 Mart 2007, 18:54:07 »

doru dıo canerrr
son mesajı da yazıyım ya 5 oluoda :D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Mart 2007, 19:03:13 »
BEN CIKMADIM CANER SANA HAMACHIDEDE BELIRTTIM FINALE KALMAK ISTIYOSAN SOYLE YERIMI VERIYIM BOYLE YOLLARA BASVURMA ...!!

DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA BUNU HEP YAPIYOSUN CEMAL İLK DEVREDE KAÇIYON HEMEN BEN LE OYNARKEN DE YAPMIŞTIN BUNU SONRA 2.YARIYA GİRERKENDE TAKIM DEGİŞTİRDİGİN ÇOK OLUYO ÇAMUR YAPMA... !! ;)

Çevrimdışı canermr12

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • MSN Messenger - mr_mons1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 23 Mart 2007, 19:13:02 »
ya kardeş ha connect lost ha connect faild ne fark eder bu saatten sonra finale çıkmayı kabul etmem zaten.
ama çıktın mı çıkmadın mı Allah bilir.

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Mart 2007, 11:49:45 »
ya kardeş ha connect lost ha connect faild ne fark eder bu saatten sonra finale çıkmayı kabul etmem zaten.

CIKSAMDA YENCEKTIM CIKMASAMDA SONUCTA 4 GOL ATMAKLA CIKIP CIKMAMANIN ILGISI YOK ..!!

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 24 Mart 2007, 11:50:59 »
BEN CIKMADIM CANER SANA HAMACHIDEDE BELIRTTIM FINALE KALMAK ISTIYOSAN SOYLE YERIMI VERIYIM BOYLE YOLLARA BASVURMA ...!!

DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA BUNU HEP YAPIYOSUN CEMAL İLK DEVREDE KAÇIYON HEMEN BEN LE OYNARKEN DE YAPMIŞTIN BUNU SONRA 2.YARIYA GİRERKENDE TAKIM DEGİŞTİRDİGİN ÇOK OLUYO ÇAMUR YAPMA... !! ;)

KURALLAR BOLUMUNDE KOPMA OLURSA TAKIM DEISTIRME YASAKTIR DIYE BISI YOK..TAKIM SERBESTTIR YAZIYO...

Çevrimdışı canermr12

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • MSN Messenger - mr_mons1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 24 Mart 2007, 12:16:57 »

CIKSAMDA YENCEKTIM CIKMASAMDA SONUCTA 4 GOL ATMAKLA CIKIP CIKMAMANIN ILGISI YOK ..!!
ya sen ne saçmalıyosun maçta 50. dkyı geçmişim 3-0 yeniyorum sen maçın kaderini değiştiriyosun hazmademiyosun bari saçmalama...

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 24 Mart 2007, 13:39:40 »

ya sen ne saçmalıyosun maçta 50. dkyı geçmişim 3-0 yeniyorum sen maçın kaderini değiştiriyosun hazmademiyosun bari saçmalama...

NE SACMALICAM LAN BEN CIKMADIM DIYORUM HALA KONUSUYOSUN ...