Gönderen Konu: *** ŞAMPİYON CRAZY_YİĞİT ***  (Okunma sayısı 3595 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
*** ŞAMPİYON CRAZY_YİĞİT ***
« Yanıtla #24 : 06 Haziran 2007, 10:04:15 »
tbr yiğiyt hele şükür şampıyon oldun  :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
*** ŞAMPİYON CRAZY_YİĞİT ***
« Yanıtla #25 : 06 Haziran 2007, 10:04:43 »
benim için farketmez ama kaldırılması çok doğru olurdu ayrıca o şekilde atılan gollere de sevinmenin anlamı yok ve golü o şekilde attığı bilinen bi fifacıyı da gerçek fifacı değilde sadece kazanma hırsına kurban gitmiş bi fifacı olarak görüyorum.Gerçek fifacının o tür gollere ihtiyacı yoktur..Ayrıca frikiklere de önlem alınabiliyomuş hamza...Wcg de bu tür işler olmaz ve o şekilde yenilen gollerin dışında orta sahadan atılan gollere de çözüm yok geçen hafta 4 golü o şekilde yedim ama bu oyunda tabelaya bakılıyo yenilenin mazeretleri bahane olarak görülüyo onun için böyle turnuvalarda tabelacı olmak adına herşey yapılabiliyo saygı duymak ve ciddiye almamak lasım
kesinlikle zaten bug kullanan eğlence değil hırs için oynuyor o oyunu ,eeğer bu sitede turnuvalar eğlence için yapılıyorsa eğlenceli maçlar olsun millet bilgilendirilsin bu konularda kapatalım diyorsun ancak  elbet haklı olduğumuzu göreceksin.

bu sizin fikriniz beyler . ben oyun içerisinde roket vuruşlarini sık sık kullaniyorum fakat kesinlikle yukarida söylemiş olduğunuz gibi kazanma hırsına kurban gitmiş biri olarak görmüyorum kendimi . benim fikrim , a + d oyuna ayrı bir zevk katiyor . zaten yukarida da söylediğim gibi bu konuda açilan anketin sonucunda çoğunluk , oyunu kaldirilmasin şıkkından yana kullandı , yani turnuvalarimiza katilan üyelerimizin çoğunluğu füze vuruşlarin kaldirilmasini istemiyor . bu konuyu daha fazla uzatip kalbinizi de kırmak istemiyorum .