Gönderen Konu: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 4533 defa)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 02 Temmuz 2007, 22:48:29 »
yerli ha kaleci ile yapmşsn ha ynndaki adam vermişsn defans ile yapmşsn burda önemli olan hakısz golü engellemek deilmi burda engellenmior ama ?
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Temmuz 2007, 22:48:58 »
CEMALAKKO 4 - 2 HARUN

KALECIYLE UZUN TOPTAN "A" ILEN GOL ATTIGIM ICIN SAYMADI VE 0-0 DAN 90 DK OYNAMA KARARI ALDIK . ORDADA HIC KALECIDEN "A" TUSU KULLANMADIM SADECE DEFANS OYUNCULARIMLA TOPU ILERI ATTIM  ;)

cemal utanmadan o maçı sölüormusun 3.2 yeniodum kaleci ile uzun yaptı  gol attı 3.3 oldu maçtan çıktım kural hatası die diorm 3.2 devam edicez yok 3.3 dior tmm bilmiodum baştan dior dua et orda sana acıdım şevkide kırılmasın dedim orda o nu saysaydık maç çoktan bitmişti  vey ayrıca bu maçtada 85 ve 90 da attı 90 daki zat ortasahadan cemal gerçekten adam gibi oynamıorsun

AGA BEN BILMIYODUM "A" TUSUNUN YASAKLANDIGI O YUZDEN HAKKIMIN YENMESINE IZIN VERMEDIM..! VE 3-3 DIYE ITIRAZ ETTIM SONRA SEN DEDIN GENE OYNIYALIM 90 DK BENDE KABUL ETTIM 2. YARI FULL BENDEYDI ZATEN TOP KACIRDIGIM ONLARCA POZISYON VARDI GOLU GEC BULMAM KOTU OYNADIGIMI ASLA GOSTERMEZ..!

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Temmuz 2007, 22:51:57 »
ya cemal nerde sendeydı kaçırdıgın 2-3 pozisyon o kadarını bende kaybettim senın kaçırdıkların ayrıca karşı karşıya fln nasıl kaldın uzun topla bak görüomusn burda adam gibi oynama yok ! ayrıca üstün fln oynamadın 1.0 yaptım 1-1 yaptın 2-1 yaptım -2-2  yaptın 85 de attın snrada 90 da ortahasada senle burda kim üstün oynadı tartışamsına girmek istemiorm benım sinirlendigim şey yaptıgın uzun top ve  korkak futbol
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 02 Temmuz 2007, 22:55:04 »
ya cemal nerde sendeydı kaçırdıgın 2-3 pozisyon o kadarını bende kaybettim senın kaçırdıkların ayrıca karşı karşıya fln nasıl kaldın uzun topla bak görüomusn burda adam gibi oynama yok ! ayrıca üstün fln oynamadın 1.0 yaptım 1-1 yaptın 2-1 yaptım -2-2  yaptın 85 de attın snrada 90 da ortahasada senle burda kim üstün oynadı tartışamsına girmek istemiorm benım sinirlendigim şey yaptıgın uzun top ve  korkak futbol

BEN SU ANA KADAR SENLE OYNADIGIM MACLARDA EN AZ BI 6-7 TANE ORTASAHA GOLU YEMISIMDIR VE HER MACTA MUTLAKA 1 TANE CORNERDEN GOL ATIYOSUN BU SAYI BAZEN 3'U BULUYO SEN BENDEN DAHA FAZLA BALIK GOL ATIYOSUN.!

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 02 Temmuz 2007, 23:01:01 »
BALLACK - BARUT MACI NE DURUMDA ?

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #29 : 02 Temmuz 2007, 23:03:07 »
CEMALAKKO 4 - 2 HARUN

KALECIYLE UZUN TOPTAN "A" ILEN GOL ATTIGIM ICIN SAYMADI VE 0-0 DAN 90 DK OYNAMA KARARI ALDIK . ORDADA HIC KALECIDEN "A" TUSU KULLANMADIM SADECE DEFANS OYUNCULARIMLA TOPU ILERI ATTIM  ;)

terbikler cemal

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #30 : 02 Temmuz 2007, 23:04:03 »
Hamza 6 - 4 Barut

Ellerine sağlik barut . zevkli oyundu 

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 02 Temmuz 2007, 23:04:34 »

BEN SU ANA KADAR SENLE OYNADIGIM MACLARDA EN AZ BI 6-7 TANE ORTASAHA GOLU YEMISIMDIR VE HER MACTA MUTLAKA 1 TANE CORNERDEN GOL ATIYOSUN BU SAYI BAZEN 3'U BULUYO SEN BENDEN DAHA FAZLA BALIK GOL ATIYOSUN.!

adama bak ya senın uzun toplar daha beter ayrıca benım kornerlerim ii degildir fazla sana atabiliorm genellikle sende bi sorun war galiba  ;) hamza şu msjları okudu isen yorumunu bekliorum
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #32 : 02 Temmuz 2007, 23:06:29 »
hamza bişi sorcam kaleci ile deilde kale ci ile pas veripte a ile uzun yapma serbestmı cemal maç boyu onu yaptıda ve etkilie oldu ?

defanstan Q + W yapmak yasak ve Defanstan A ya basmanin herhangi bir sakincasi yok kardeşim . sadece kaleci ile a ya basarsan yasak olur

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Temmuz 2007, 23:07:41 »
hamza bişi sorcam kaleci ile deilde kale ci ile pas veripte a ile uzun yapma serbestmı cemal maç boyu onu yaptıda ve etkilie oldu ?

defanstan Q + W yapmak yasak ve Defanstan A ya basmanin herhangi bir sakincasi yok kardeşim . sadece kaleci ile a ya basarsan yasak olur

ACIK VE NET HARUN DAHA FAZLA ITIRAZ ETME  ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 02 Temmuz 2007, 23:08:12 »

nyse siz bilirsniz ama bu seferde kaleci ile hemen yanındakine verior bu atıor hiç bi farkı olmuor hatta defanslar daha isabetli atıor ve burda  uzun top olayı tam olarak engellenmemiş oluyor bilginize neyse ok .
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 02 Temmuz 2007, 23:08:38 »
yok cemal itiraz etmiorm bu maçın tekrarlanması niyetinde deilim walla ama sonraki maçları diporum ben
MY GAME İS FAİR PLAYYY !