Gönderen Konu: ***FİNAL***  (Okunma sayısı 1255 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
***FİNAL***
« : 29 Ağustos 2006, 19:01:52 »
3.FİFA 06 FAST FUTBOL CUP FİNAL MAÇİ

AMETT - MALATYASPORLU

ÖNCELİKLE BURAYA KADAR GELDİĞİNİZ İÇİN İKİNİZİ DE TEBRİK EDERİM . ADINA YAKIŞIR BİR FİNAL OLMASİ DİLEYĞİYLE İKİ TARAFADA BAŞARİLAR DİLERİM

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ***FİNAL***
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2006, 19:12:26 »
amett: 4-6 :malatyasporlu
 120 dk sonucu ;D

evren abimi çok tebrik ediyorum gerçekten mükemmel bi maç oldu maç gitti geldi :D bi malatyalı bi amett öle  bende maçı labilirdim ama çok bencil davrandım evren abini hakkıydı maç bence tebrik ediyorum kendisini ;)

birde şunu belirtmek istiyorum gerçekten mükemmel bir turnuvaydı ilkkez bölebi turnuvada bukadr çok zevk aldım

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2006, 19:12:33 »
Sağol Hamza Kardeşim inan bu maç adı gibi finaldi.Normal süre 3-3 bitti.Uzatmaların ilk yarısı biterken 4-3 amet öne geçti.Uzatmaların son saniyesinde 4-4 yaptım.Sonra uzatmaların ikinci yarısında 2 gol atarak rahatladım.Evet rahatladım diyorum çünkü ömrümde oynadığım en güzel maçlardan biriydi.Öldüm öldüm dirildim.Maç dediğin hakkaten böyle olur.Çekişmeli,heyecanlı,favorisi belli olmayan ve dostça geçen süper bir maç başka bişey diyemiyorum.Turnuvada mücadele eden herkesin eline sağlık.Yeni turnuvalarda buluşmak dileğiyle.

Amet kardeşim seni de mücadeleci ve akıllı oyunundan dolayı tebrik ederim.Maçın 90 dk olduğunu unutmayıp var gücünle son saniyeye kadar mücadele ettin.Maç 90 dk da bitmedi 120 dk olduğunu da unutmadın yine var gücünle mücadele ettin.Tebrik ederim gerçekten.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2006, 20:27:21 »
ÖNCELİKLE BAŞTA MALATYASPORLU OLMAK ÜZERE İKİNİZİDE TEBRİK EDERİM . ANLATTİĞİNİZA GÖRE HAKİKATEN ÇOK ÇEKİŞMELİ , ZEVKLİ , EĞLENCELİ , HEYECANLİ VE EN ÖNEMLİSİ FAİR PLAY VE DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE ADINA YAKİŞİR BİR FİNAL OLMUŞ . KEŞKE BÖYLE BİRBİRİNDEN GÜZEL MAÇLARİ İZLEME İMKANİMİZ OLABİLSEYDİ . O HEYACANİ , ZEVKİ BİR NEBZE OLSUN TADABİLSEYDİK . MALATYASPORULU KARDEŞİM 3.FİFA 06 FAST FUTBOL CUP ŞAMPİYONU OLDUN . GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM . DARISI BİZİM BAŞİMİZA İNŞALLAH .) BAŞARİLARİNİN DEVAMİNİ DİLERİM KARDEŞİM HELAL OLSUN