Gönderen Konu: konuyu silin  (Okunma sayısı 4032 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
konuyu silin
« Yanıtla #24 : 14 Haziran 2007, 22:19:33 »
o topici okuyup anlayabilirsin ben çıkıyorum iyi akşamlar

peki sen bilirsin

Çevrimdışı WolborQ

• 3. SINIF UYE
  • Puan 2546
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
konuyu silin
« Yanıtla #25 : 15 Haziran 2007, 09:06:36 »
konuyu silerseniz sevinirim ;)

sen yenildin diye konu neden silinsin cüneyt kardeşim . yapma böyle şeyler lütfen

hamza meydan okuduğuma pişman etti beni bu kadar buglı oynanmazki full uzun top

herkesin bir oyun stili vardr kardeşim . buna saygi duymak gerekir bana kalırsa . sen rakibinin oyun tarzini beyenmediysen onun galibiyetine gölge düşürüp konuyu silin deme hakkına sahip oluyor musun ?
hakedilen galibiyete lafım yok hamza ama sende bug yapanlardan biri lduğun için onun oyun stilini savunman normal haksız olabilirim ama butür hakedilmeyen galibiyetler için imza da taşımam nitekim 2 maç alması gerekiyodu ;)

hak etsin ya da hak etmesin sonuçta seni düelloda mağlup etmiş kardeşim . günümüz futbolunda da her zaman iyiler kazanmiyor malesef . kötü oynayipda galip gelen bir çok takım bulunuyor . sen burada uğura yenildiysen verdiğin sözü tutup uğurun hazirladiği imzayi profiline koyman gerekiyor . başkalarini bu konuda eleştireceğine biraz kendine de baksan iyi olur
konuyu silerseniz sevinirim ;)

sen yenildin diye konu neden silinsin cüneyt kardeşim . yapma böyle şeyler lütfen

hamza meydan okuduğuma pişman etti beni bu kadar buglı oynanmazki full uzun top

herkesin bir oyun stili vardr kardeşim . buna saygi duymak gerekir bana kalırsa . sen rakibinin oyun tarzini beyenmediysen onun galibiyetine gölge düşürüp konuyu silin deme hakkına sahip oluyor musun ?

UGUR 4 -  3 BİGSEXY[/b][/size]

tebrikler uğur

öncelikler hamza abi çok teşekkür ederim..bende onu dedim herkezin bir oyun sitili var ama olsun hamza kardeş ben yendim sonuçta ,bundan öncede yendim ...big dostum benimle maç yaprken bunlara alış knka sonra burda konuyu silin ffelan deme oke yani brda hak yeme kib bu senle son maçımdı oke yanlış tanımışım seni ok hadi kal sağlıcakla by (saol hamza kardeş )

lampardgs

• Ziyaretçi
konuyu silin
« Yanıtla #26 : 17 Haziran 2007, 01:45:44 »
big yenildin diye kouyu silin olmaz ama

lampardgs

• Ziyaretçi
konuyu silin
« Yanıtla #27 : 17 Haziran 2007, 01:45:59 »
ayrıca tbrkler ugur ;)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
konuyu silin
« Yanıtla #28 : 17 Haziran 2007, 02:10:25 »
şu nedenle silin dedim konuyu ben açtım ve açtığıma pişman oldum ve hakedilmeyen bi galibiyete sebep olduğum için kapanmış konuya tekrar mesaj yazmayın