Gönderen Konu: 10.HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI ( MAÇLAR TAMAMLANDI )  (Okunma sayısı 6088 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
10.HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI ( 7 - 11 MAYIS )
« Yanıtla #36 : 10 Mayıs 2007, 09:11:38 »
teşekkür ederiz korsan kardeşim

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #37 : 10 Mayıs 2007, 09:12:24 »
BARCELONA – B.MÜNİH

VALENCİA – LYON

karşılaşmalarinin tamamlanmasi için yarın son gün beyler . maçlarimizi oynayalim bir an önce

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 10 Mayıs 2007, 10:18:01 »
BENDE SENİ TEBRİK EDİYORUM HAMZA GERÇEKTEN BİTİRİCİ VURUŞLARAD ÇOK ŞANSSIZDIN KALECİYLE KARŞI KARŞIYA EN AZ 3-4 POZİSYON KAÇIRDIN BENDE KALECİYLE KARŞI KARŞIYAYKEN ÇOK KAÇIRDIM TABİ AMA SEN DAHA ÇOK POZSİYONA GİRDİN.

BENİM ŞANSSIZLIĞIM İSE ŞU; BEN GOL ATTIKTAN HEMEN SONRA NEDENSE GOL YİYORUM GOLERİN DAKKALARINA Bİ BAKARSAN GÖREBİLİRSİN BUNU 63. DAKKADA 4-2 OLUYOR 64. VE 68.DE GOL YİYORUM 4-4 OLUYOR SKOR 3-1KENDE HEMEN SONRA 3-2 OLUYOR BUDA BENİM Bİ ZAAFIM NEDENSE AMA HER AÇIDAN HARİKA Bİ MAÇTI ;)

KUTLUYORUM SENİ ;)

ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİMKİ MAÇTA HİÇ KART ÇIKMAMIŞ OLMASI MAÇIN ÇOK CENTİLMENCE GEÇTİĞİNİN BİR GÖSTERGESİDİR.

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 10 Mayıs 2007, 14:48:10 »
Barcelona-Bayern Münih
Lyon-Valencia

Lütfen maçları yapın beyler..!

bugun yapıcaz barça münih maçını ;)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 10 Mayıs 2007, 14:48:27 »
İnter 4 - 4 Juventus

ellerine sağlik gürkan kardeşim . dört dörtlük bir karşılaşma oldu gerçekten . oynamiş olduğun güzel futboldan ötürü seni kutluyorum .

karşılaşmayi değerlendirecek olursam bitirici vuruşlarda yine şanssizliğim üstümdeydi , seninde kaçirdiğin önemli fırsatlar oldu tabi fakat özellikle 90 + 1 de sadece d tuşuna dokunup topu ağlara gönderebileceğim bir yerde iken bağlantinin bir anda durmasi sonucu kalecinin topu ellerine almasi beni galibiyetten etti , öte yandan yemiş olduğum üçüncü gol , fifacomedi videolarinda izlenebilecek nitelikteydi . tüm bunlara rağmen zevkli bir mücadele olduğunu düşünüyorum . 90 dakika boyunca sergilemiş olduğun güzel futbol ve yüksek performanstan ötürü seni ikinci kez tebrik ediyorum kardeşim

tbrkler beyler ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 10 Mayıs 2007, 16:16:12 »
tebrikler beyler

tmm niqht yapalım bugün ben msndeyım sen ne zaman giricen
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 10 Mayıs 2007, 17:26:13 »
hadi diğer maçlar

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 10 Mayıs 2007, 19:18:04 »
İnter 4 - 4 Juventus

ellerine sağlik gürkan kardeşim . dört dörtlük bir karşılaşma oldu gerçekten . oynamiş olduğun güzel futboldan ötürü seni kutluyorum .

karşılaşmayi değerlendirecek olursam bitirici vuruşlarda yine şanssizliğim üstümdeydi , seninde kaçirdiğin önemli fırsatlar oldu tabi fakat özellikle 90 + 1 de sadece d tuşuna dokunup topu ağlara gönderebileceğim bir yerde iken bağlantinin bir anda durmasi sonucu kalecinin topu ellerine almasi beni galibiyetten etti , öte yandan yemiş olduğum üçüncü gol , fifacomedi videolarinda izlenebilecek nitelikteydi . tüm bunlara rağmen zevkli bir mücadele olduğunu düşünüyorum . 90 dakika boyunca sergilemiş olduğun güzel futbol ve yüksek performanstan ötürü seni ikinci kez tebrik ediyorum kardeşim

tbrkler beyler ;)
saol night

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 10 Mayıs 2007, 19:18:29 »
İnter 4 - 4 Juventus

tbr beyler
saol korsan

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #45 : 10 Mayıs 2007, 23:12:55 »
BENDE SENİ TEBRİK EDİYORUM HAMZA GERÇEKTEN BİTİRİCİ VURUŞLARAD ÇOK ŞANSSIZDIN KALECİYLE KARŞI KARŞIYA EN AZ 3-4 POZİSYON KAÇIRDIN BENDE KALECİYLE KARŞI KARŞIYAYKEN ÇOK KAÇIRDIM TABİ AMA SEN DAHA ÇOK POZSİYONA GİRDİN.

BENİM ŞANSSIZLIĞIM İSE ŞU; BEN GOL ATTIKTAN HEMEN SONRA NEDENSE GOL YİYORUM GOLERİN DAKKALARINA Bİ BAKARSAN GÖREBİLİRSİN BUNU 63. DAKKADA 4-2 OLUYOR 64. VE 68.DE GOL YİYORUM 4-4 OLUYOR SKOR 3-1KENDE HEMEN SONRA 3-2 OLUYOR BUDA BENİM Bİ ZAAFIM NEDENSE AMA HER AÇIDAN HARİKA Bİ MAÇTI ;)

KUTLUYORUM SENİ ;)

ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİMKİ MAÇTA HİÇ KART ÇIKMAMIŞ OLMASI MAÇIN ÇOK CENTİLMENCE GEÇTİĞİNİN BİR GÖSTERGESİDİR.

çok teşekkür ederim gürkan kardeşim . maçi oldukça güzel bir şekilde özetledin . ben yine her zamanki gibi kaleci ile karşı karşıya kaldiğim pozisyonlarin bir çoğunu golle sonuçlandiramazken çok basit goller yedim malesef :( fakat bu senin kötü oynadiğin anlamina gelmiyor kesinlikle . aksine , yukarida da belirttiğim gibi 90 dakika boyunca çok yüksek bir performans sergiledin gerçekten . oynamiş olduğun güzel futboldan ötürü seni ikinci kez kutluyor , önümüzdeki haftalarda başarilar diliyorum

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #46 : 10 Mayıs 2007, 23:14:03 »
İnter 4 - 4 Juventus

tbrkler beyler ;)

saol enes 

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
10.HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI ( 2 MAÇ EKSİK )
« Yanıtla #47 : 11 Mayıs 2007, 18:03:21 »
MY GAME İS FAİR PLAYYY !