Gönderen Konu: 1. HAFTA MAÇLARI  (Okunma sayısı 7759 defa)

Çevrimdışı BoJanqles

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 96
  • Galatasaray'lı
    • Profili Görüntüle
    • www.AslanForum.net
    • E-Posta
1. HAFTA MAÇLARI
« Yanıtla #72 : 01 Temmuz 2008, 01:49:43 »
:(ban) lol yaw harbi :D sayıcan tabi mal attığım golleri sayıcaksın beni turnuvaya emre çağırdı ben onla muhattap olruum abisi sen şeyimin ucuda kadar değierin yok senin gii çoluk çocukları almışler

lan salak o zaman niye cevap veriyorsun madem önemsemiyorsun :D..
Galatasaraylıların Buluştuğu Yer..

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
1. HAFTA MAÇLARI
« Yanıtla #73 : 01 Temmuz 2008, 01:52:59 »
lol sonuçta attım gerçeği önesiycem tabi sen gerçekleri önemsemiyormusun sonuçta bunlar gerçek kardeşin yediyse gelip tebrik etçek sölicek hazımsızlık yapıyosa gelsin çıakrıyım sıktuumuzu çıakrırız merak etme

Fazlada Konuşma Onlar Yazılcak Rahat Ol O Çocuk Glcek Buraya KAbul Etçek Doruları AZcık ŞErefi Varsa Etmezsede Canı Sağolsun Napayım Öldürcek Halim Yok Kendine Yaptığı Kendine KAlck Bende anlıcamki Artık Bunlara Karşı Temkinli Davranılcak Çünkü Sakat İnsanlar Napçakları Belli olmaz Bi İnsan Hakkında Böle Düşünlmesi SEvilmez Aama Bunu Yaptırmakta Herkese Düşmez Sizlere Düşer

Çevrimdışı BoJanqles

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 96
  • Galatasaray'lı
    • Profili Görüntüle
    • www.AslanForum.net
    • E-Posta
1. HAFTA MAÇLARI
« Yanıtla #74 : 01 Temmuz 2008, 01:59:44 »
Gereken yapıldı..

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
1. HAFTA MAÇLARI
« Yanıtla #75 : 01 Temmuz 2008, 09:12:21 »
lol sonuçta attım gerçeği önesiycem tabi sen gerçekleri önemsemiyormusun sonuçta bunlar gerçek kardeşin yediyse gelip tebrik etçek sölicek hazımsızlık yapıyosa gelsin çıakrıyım sıktuumuzu çıakrırız merak etme

Fazlada Konuşma Onlar Yazılcak Rahat Ol O Çocuk Glcek Buraya KAbul Etçek Doruları AZcık ŞErefi Varsa Etmezsede Canı Sağolsun Napayım Öldürcek Halim Yok Kendine Yaptığı Kendine KAlck Bende anlıckardeşi Artık Bunlara Karşı Temkinli Davranılcak Çünkü Sakat İnsanlar Napçakları Belli olmaz Bi İnsan Hakkında Böle Düşünlmesi SEvilmez Aama Bunu Yaptırmakta Herkese Düşmez Sizlere Düşer

bi oyun için yaptıına bakevet lan çıktım noolck bana da kaçç kez yapıldı ama kaç kez bide bi lol u orenmşsn her cmlenin başında kendini bşy zantme al yaz hepsi doru kendi çapında eğlen yazılsa noolur yazılmasa ne olur bunun için kavga ediosn :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı BoJanqles

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 96
  • Galatasaray'lı
    • Profili Görüntüle
    • www.AslanForum.net
    • E-Posta
1. HAFTA MAÇLARI
« Yanıtla #76 : 01 Temmuz 2008, 14:22:00 »
EGE ben gerekeni yaptım merak etme...