Gönderen Konu: Godfather  (Okunma sayısı 512 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Godfather
« : 10 Ağustos 2007, 19:22:31 »
Godfather! EA Games! Godfather! EA Games! Godfather! EA Games! Filmlerin babası! Oyun üreticilerinin babası! Sonbaharı iple çekiyorum!( O mevsimde okul tekrar açılacak ama olsun!)

Çok sevdiğimiz EA Games firması yüreğimizi hop hop eden bir oyununu daha duyurdu: Godfather. Godfather'ın getirdiği yenilik ise;  çok sevdiğimiz iki oyunun motorunun birleştirilerek yapılması. Sıkı durun, söylüyorum: GTA ve Mafia! Evet evet yanlış duymadınız!   Hem GTA gibi şehirde serbest dolaşacağız, hem de Mafia gibi harika grafiklerle oyunumuzu oynayacağız.

Baba filmini izlediniz değil mi? Eveeeet. Eğer izlemediyseniz hemen gidip VCD-DVD'sini alın ve izleyin. Film üç seriden oluştuğu için bütçenizi kasabilir, en iyisi siz TRT'nin yayınlamasını bekleyin! Oyun çıkmadan önce yayınlarlar herhalde :)

Oyunumuzun konusuna göre babamızın büyük ailesini kendimiz belirlediğimiz karakterimiz, şekil-şemaalimiz,  her detayına kadar kıyafetimiz ve kendimize özel silarımızla  daha iyi seviyeye getirmeye çalışacağız. Onun için Michael Corleone olarak değil, aileye katılan yeni bir üye olarak oyunu oynayacağız ve Al Pacino'nun(babamız) verdiği görevleri yerine getirmeye çalışacağız.

Godfather, aynı film gibi 1945-1955 yılları arasında New York'ta geçecek ve şehirde bizden başka 5 mafya ailesi daha olacak.  EA Games, oyunun beşte birinin araçlarla, geri kalanının yayan geçeceğini açıkladı. E tabii mafyayız biz, işleri sessiz halletmek lâzım. Sonra polis abiler yakalar, pataklar bizi. Değil mi? Agu agu gogle google!

Ea Games oyunun planlamasını bir sene boyunca sürdürmüş. Hatta filmin yönetmeni Coppola ile bile uzun süre görüşmüşler. Yani anlayacağınız, EA belki de ilk defa bir oyun için bu kadar uğraşıyor ve eminim yine kendisine "Helâl olsun. Adamlar yapıyorlar abi!" dedirtecekler.

EA'in girdiği diğer bir atraksiyon da, oyunu çıkmamış bir sistem için hazırlamak. Godfather, PC, XBOX, PS 2 ve bu sene içinde piyasaya çıkacak olan X-BOX 2 için hazırlanıyor.

Orjinal filmde çok önemli bir yer tutan "Baba müziği" oyunumuzda da mevcut olacak. Yani müziklere de 10 üzerinden 10 vereceğimiz kesin. Seslendirme konusunda ise EA, Scarface oyununda da seslendirme yapmaya yanaşmayan Michael Corleone hariç �mefta olan Marlon Brando�nun sesi bile orijinal- tüm oyuncuları kandırmış. Artık şekerle mi kandırdı yoksa çuval çuval paralarla mı orasını siz tahmin edin.  Fakat diyeceğim şudur; Al babasız Baba olmaz! Dur ben bir ses vereyim belki Michael Corloene�da gaza gelir ve mükemmel olacak olan oyunumuz daha da mükemmel olur: Korkmaaaaaa! Korkmaa, sönmez bu şa�

Sonuç olarak, sonbaharı iple çekiyorum arkadaşlar. Daha doğrusu sonbaharı iple çekmeliyiz. Çünkü  belki de dünya tarihinin üzerinde en çok çalışılan ve en çok para harcanan oyununu oynayacağız. Şimdi ben gidip takvime bakacağım. Şafak 6-7 ay falan�
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive