Gönderen Konu: Rune Scape  (Okunma sayısı 649 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
Rune Scape
« : 26 Haziran 2007, 20:33:57 »

oyuna www.runescape.com adresinden ulasabilirsiniz.

üye olduktan sonra bir dünya seçip  oyuna basliyoruz (ben hep world 14teyim çünkü orda çok fazla türk oluyo).oyunun baslangicinda kendimize bir adam veya kad1n yap1yoruz ve trading adasini dolasip gercek dünyaya gidiyoruz burdan sonrasinda serberstsiniz kendi maceranizi kendiniz yazabilirsiniz.... ama öyle oyuna ilk atildiginizda gidip bir ejderi kesemezsiniz... karakterlerin gücleri her oyunda oldugu gibi level olarak gösteriliyor . oyuna level 3 olarak basliyorsunuz ama trading adasinda bunu level 4 yapmak mümkün...

tabi oyun sadece savas üstüne kurulu deil... agac kesip ,ates yakip  yemek pisirebilir ve pisirdiginiz bu yemegi satabilirsiniz. veya tas kirip bunu firinda eritir kullanabileceginiz bir silah veya kalkan yapabilirsiniz.veya büyücü olup bankanin alt katindan para calabilirsiniz :D

en cok kazandirani silah yapip satmak...
unutmadan kisaltmalardanda bahsedeyim ben cözene kadar canim c1kmisti... :d

1k : 1000 coin mis ben bunu zor ögrendim :D
1gp: 1 coin
ty: thank you
np: not problem :D :D
cmon:come on 
k: ok
u: you
agac kesme
ates yakma
yemek pisirme
balik tutma
okculuk
büyücülük
madencilik
savunma
dua
vb...
Bunlari gelistirmek yine sizin elinizde...
ornegin bi ara ben kanalizasyonda zombilerle savasiyodum ve canim cok az kalmisti...birden arkamda bitane adam cikti virusasa gel bunlar senin dedi gidip konustum iyi birisi ol diyip kayboldu... esya cantama baktigimda kebap ve bira buldum onlari yiyip yeniden can seviyemi doldurdum ve kanalizasyondan sag salim ciktim...
anlatmadan gecemeyecegim : bi ara ardi ardina iki uc tane guclu guard kesmistim hirsiz kilikli biri gelip son anda bulundugun durum iyiydi falan dedi ve bana para verdi... komik...
tabi böyle bir oyunda  diğer kullanıcılarla kavga etmedende olmaz... bunun için oyuna Willderness diye biyer yapmışlar.sağ alt köşede wilderness ın derinliklerine gittikçe artan level var.bu level bizden çok daha güçlü birisinin bizi dövmesini engelliyo.Haa unutmadan öldüğünüz zaman oyuna başladığınız yerden başlıyosunuz.
[COLOR="SeaGreen"]İPUCU[/COLOR]:Ben bir keresinde öldüğümde ingilizce ''lanet olsun ! herşeyimi kaybettim'' demiş ondan sonrada adamımı ağlatmıştım.orda gezinen bir oyuncu bana acıyıp para.silah ve zırh vermişti :D şanslıyım diyorsanız ölünce deneyin...

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Rune Scape
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2007, 16:53:45 »
saol kardeşim baklım neymilş

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Rune Scape
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2007, 07:42:14 »
sağol
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Rune Scape
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2007, 18:44:45 »
Bilgi için saol kardeşim
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive