Gönderen Konu: Snow Boarding Championship 2004  (Okunma sayısı 808 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Snow Boarding Championship 2004
« : 10 Ağustos 2007, 21:49:56 »
Zıpla, çoş, eğlen, durma koş tarzında geliştirilen oyunumuzda eğlenceli oynanış tarzı ve müzikler son derece güzel hazırlanmış. Üzerinde uzun uzadıya konuşulacak bir oyun değil, o nedenle hemen kısa tanıtımına geçiyorum.

Snow Boarding Championship 2004�e başladığımızda ilk başta bir karakter yaratıyoruz. Karakterimizi yaratırken tipini ve Board�unu değiştirebiliyoruz. Ardından, Arcade veya Championship menülerinden birini seçerek oyuna girişiyoruz.

Arcade: Bu bölümde iki değişik alt menü yer almakta. İlkinde, yıldız şeklinde olan renkli cisimleri toplayıp yüksek skor elde etmek zorundayız. Bu bölüm, bu şekilde uzayıp gidiyor. İlk seviyeyi tamamladığımızda diğerine geçiyoruz ve diğerine ve diğerine...

Diğer alt menüde ise kendi parkurumuzu hazırlayıp içinde test sürüşü yapabiliyoruz. Parkur hazırlarken bir çok materyal ekleme hakkımız var, üstelik sınır da yok.

Championship: Bu bölümde birçok alt görev yer alıyor. Yapmanız gereken şey her zaman yüksek puanlar elde etmek. Bunu yapabilmek ise hiç kolay değil. Atlayıp zıplamalısınız ve aynı zamanda ters dönmeli, ya da combo hareketleri yapabilmelisiniz. Combo hareketlerin listesini görebilmek için �F1� tuşuna basmanız yeterli. Atlayıp zıplamak için de �CTRL� tuşu işinizi görecektir. O kadar fazla hareket var ki, oyunda hangisini yapsam diye düşünürken yere çakılıyorsunuz ve puan kazanamıyorsunuz.

Snow Boarding Championship 2004�te grafikler son derece yeterli. Oyunun enteresan bir yanı olmadığından ve de detaylar önemsiz olduğundan, kaplamalar ve mekân tasarımları doyurucu şekilde hazırlanmış. Sesleri ben beğenmedim, özellikle müzikler korkunç. Oyuna konsantre olmak bu müziklerle hiç de kolay değil. Keşke biraz daha özenli bir çalışma yapılmış olsaydı.

Oynanabilirlik açısından hiçbir problem yok diyebilirim, sadece Combo hareketler çok çok zor ve yapabilmek için uzun süre deneme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında oyunda önemli sayılabilecek başka bir ayrıntıda yok, ya da ben oyunu beğenmediğim için ancak bu kadar yazmaya tahammül edebiliyorum.

Oyunun çok büyük artıları olmasa da, çok büyük eksileri de yok ve tecrübe edilmesi gerekli. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın.
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Snow Boarding Championship 2004
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2008, 16:35:25 »
Paylaşim için Sağol