Gönderen Konu: Nina Agent Chronicles  (Okunma sayısı 741 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Nina Agent Chronicles
« : 10 Ağustos 2007, 21:06:41 »
Günlük  hayatta  nineler  çok  önemlidir.  Özellikle  hasta  olan  kişilerin  bakımlarını  eksiksiz  olarak  yerine  getirirler.  Hasta  çorbasından  tutun,  kara  biberli bal  ve  tahin  pekmezi  bırakın.. Ehuehue..  Nineler  bununla da  yetinmeyerek  Kurtuluş Savaşı'nda  cepheye  cephane  taşımıştırlar.  Hatta  ve hatta  bununla da yetinmeyip,  yurt  dışına  açılarak  Afganistan  dolayların da  teröristlerin  arasına  sızmışlardır.  Mesela  genç  ninemiz NINA!!!

Benim  yoğun  kin  beslediğim  ve  asla  oynamayacağım  Counter Strike  bile  artık  2 cd  olarak  elimize  geçmesi  yüzünden  midir  nedir  1 cd  olan  Nina'ya  biraz  mırın  kırın yaptım..  Mırın  kırın,  "mırkırmırkırmırkır" diye  yapılıyor..  Yapmanızı  önermem,  ninelerinize  karşı  çıkmayın.  Lemon Interactive'in  hiç  video  olayına  girmeden  bizi  teröristlerin  ortasına  atmasını  ise  anlamak  mümkün  değil..  Neyse ki ben  sevgili cd kutusunun  arkasını  okudum  ve  bilgi  sahibi  oldum,  erdemli  insan  olma  yolunda  bir  adım  daha  attım..  Teröristlerin  arasına  gireceğimiz  mekân,  Afganistan..  Teröristlerin arasında  kontrol  edeceğimiz  kişilik  ise Iza Czarnecka..  Aslında  teröristlerin  ortasına  güzel  bir  "avrad"ı  salmak  iyi  bir  fikir..  Ne de olsa  tarikatçı  elemanlar  karşı  cinsten  korkuyorlar. Ehuehue..  Bazı  mekânlarda  kızların  ve  erkeklerin  ayrılmasını  hiç  anlamam  zaten..  Allah'ın  birbirleri   için  yarattığı  kişileri    ayırıyorlar!  Şimdi  mikrofonlarımızı  Yaşar Nuri Öztürk'e  uzatıyoruz..  Ardından  Zekeriya Beyaz ve  tabii ki Süleyman  Ateş...  Ehuehue.

Nina  Agent  Chronicles  bir action-adventure  oyunu..  Bir  yandan  teröristleri  sıradan  geçirirken,  bir yandan  da  bulmaca  çözüyorsunuz..  Bulmacaların  çoğu  mantıklı  olsa da bazen  kıl edici  görevler  oluyor.. Mesela  daha  ilk  bölümde  bize biri hariç  bütün  adamları  vurmamızı   söylüyorlar..  O  vurmayacağımız  herif  bizi  vurabilir ama!

Dediğim  gibi  yönettiğimiz  karakter  Iza  Czarnecka.. Yani  bir manken.  Mankenler  şarkıcılık ve  oyunculuk  işinden  sonra  video  oyunu  piyasasına da  girdiler.  Iza  Czarnecka'yı  ancak  öldüğünüzde  görebilirsiniz.. Ama  hep  aynı şekilde..  Karı  her  ölüşünde  dizlerini  karnına  çekip  "Aaııhh"  gibisinden bir  ses  çıkarıyor.

Grafiklerin  "fena değil"  seyrettiği  fakat  güzel  mankenimiz  sayesinde  "iyi"  not  alan  oyunumuzun   grafiklerini  Counter-Strike'ta da bulabilirsiniz!  Teröristlerin  hareketleri  aynı  Counter-Strike�taki  gibi..  Silahını  yere  doğru  tutarak  koşanlar  falan..  Bizim  "nine"miz  "Şeytan  doldurur!"  dedi  herhalde. Ehuehuehue.

Sesler!  Sesler  bir  harika  olmuş..  Yani  müzik  konusunda  elemanların  üstlerine  yok.  Çünkü  oyunda  müzik  yok!Seslendirmeler  ise  egzantrik  edalarla  dolu..  Biz  Nina'yla  casusluk  yaparken  Nina  "Acıların çocuğu  küçük Emrah"  nidasıyla  bir  şeyler   anlatıyor.. �Olmak,  ya da  olmamak.. İşte  bütün  mesele bu�� Ayrıca  Nina'ya  "Dikkatli ol"  veya  "Bunu  deneme! Çok  zor!"  gibi  şeyler  söyleyerek  taktik  ve  gaz  veren  bir  dış  sesimiz  var..  Dış  ses  gerçekten  oyuna  renk  katmış..  Ama  asıl  rengi  katan  Nina'nın  dış sese  verdiği  "Kolaysa  sen  yap!",     "Söylemesi  kolay!"  gibi  tepkileri...

Sanal  bellek  konusunda  iyi şeyler  söylemek  mümkün  değil...  On  metre  önümde  duran  adama  ateş  ediyorum  adam  360  derece  dönerek  beni  arıyor. Ateş  etmezsem  o da  ateş  etmiyor  ve  bu da  yetmediği  gibi  ateş  ettiği zamanlar  da  ıska  geçiyor.  Ama  yine de bulmacalarından  dolayı  oyun  zor..

Eğer  sizi  bayağı  uğraştıracak ve  oyalayacak  bir  oyun  istiyorsanız  ve de  "Oyun  oynarken  müzik  dinlemek  racona  uymaz!"  diyorsanız  Nina'yı  gönül  rahatlığıyla  alabilirsiniz.  Fakat  Unreal Tournament  varken  bu  oyun  ile  ağzınızın  sularını  silersiniz  o kadar...  Küçüklerimin  gözlerinin  yağından,  ninelerimin  el  damarlarından ( bu  "Nina"nın    dudaklarından! Ehuehue.)
ve  ortancalarımın  orta  göbeğinden  öperim.  Saygı  duyuyorum  yaw!
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Nina Agent Chronicles
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2008, 16:37:40 »
Paylaşim için Sağol