Gönderen Konu: DEMON ÖBÜR KONUYU KİTLEMİŞSİN BUNU OKU VE GERİ DÖNÜŞÜME AT !!  (Okunma sayısı 493 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Ben sitede senden önce vardım herzaman da bu sitede olucam inş. bu sitede eskisi gibi aktif olamasamda emeğim çok derslerin yüzünden siteye ilgim azaldı daha doğrusu mecburen azaldı beni herkese sor neler yaptım siteye şimdiye kadar ve sor bakalım bir kişiyle bile kavga ettimmi kimsenin kalbi kırılmasın diye haklı olsam bile alttan aldım herkesi seni bile belki hatırlamassın ama her yere saçma sapan şeyler yazıyordun ben seni her seferinde uyardım beni dinlemedin ve banlandın yazdan sonrada ben sitede eskisi gibi aktif olamayınca rütbe alıp yükselmişsin tebrikler açıkcası çok şaşırdım bu rütbenin sana layık olduğundan da kuşkum var ama hamzanın görüşü saygı duyarım almanyada sın diye kimse seni dışlayamaz sonuçta sende bir türk evladısın kanın bizden akıyor her ne kadar gurbet ellerde olsanda ana vatanın burasıdır umarım sende böyle düşünüyorsundur ben bu olaya sadece tanık oldum ne kavganızı biliyorum nede kimin suçlu olduğunu siteye yaptıkların için saol kimse sana emek etmedin diyemez. Burda herkesle iyi geçinmek çok önemli irtibarın ona göre şekillenir başlarda çok göze battın saçma sapan işler yaptın bu yüzden millet seni arasına alıp adam gibi seninle tanışıp kaynaşmak istemedi ondan bu olaylar oldu sanırım ama sonradan da anlaşmışsın işte milletle ne güzel keşke en baştan böyle davransaydın şimdi bu konuyu açmak zorunda kalmazdın ...
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

DeMoN

• Ziyaretçi
DEMON ÖBÜR KONUYU KİTLEMİŞSİN BUNU OKU VE GERİ DÖNÜŞÜME AT !!
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2007, 17:02:18 »
çok hakli söledin tabikide türk evladiyim..bu yazdiklarin çok doruydu aga .

ama ben herkeslen herzaman iyi olmak istedim...onlar birsey yokken kötülediler.

bugün bu sondu dayanamiyorum artik. ben okdr pislick yapcak insan deilim .

kac kisi gitmis fln abartili yazmislar benim yuzunden . HADI SAYIN O KISILERI DIYINCE

CEVAP YOK! HERSEY BURAYAKADAR UZATMANINDA ANLAMI YOK IBO FLN DA BENIMLENN GELIYO .

KONULARIDA SALLA GITSIN HERKES OKUYABILSIN .

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2007, 20:32:30 »
 :D

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2007, 11:46:45 »
Ne gülüon la ?  :)
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive