Gönderen Konu: KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ!!!  (Okunma sayısı 4265 defa)

Çevrimdışı CapsLock

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -37
    • Profili Görüntüle
    • AmpulForum
    • E-Posta
KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ!!!
« Yanıtla #24 : 05 Ocak 2007, 15:13:31 »
capslock

sen_ve_a@hotmail.com

14.bocham
Türkiyenin Oyun Sitesinin Moduyum Daha Ne Olsun ? ;D

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Ocak 2007, 15:14:47 »
SON 2 KAYIT BEYLER

Çevrimdışı batugs1

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 154
    • MSN Messenger - gmze_shhcs@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 05 Ocak 2007, 15:33:23 »

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Ocak 2007, 15:34:57 »
SON KAYIT Alemannia Aachen  TAKIMINI ALCAKTIR

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 05 Ocak 2007, 16:10:12 »
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
dortmund
masumtilki kardeş ben dortmundtum.lig silinmiş haberim yok.tekrardan mı başlayacak.o zaman ben dortmundum.ya bu ne saçma iş.lig siliniyor bize haber veren yok takımlara tekrar kayıt yapılıyor.biraz insaflı olun ya

bigsexykn kardeşim , belki sen B.Dortmund takımını kaybederek mağdur duruma düşmüş olabilirsin fakat , bu sitede bulunan onlarca üye hiç üşenmeden açtıklari yüzlerce topici , binlerce mesaji bir gecede kaybettiler . ayrica bunun yaninda , çok büyük emekler verilerek açılan tam 8 adet fifa 07 fast futbol cup turnuvasi , 1 adet fifa 07 turnuvasi ve 1 adet fifa 07 interactive ligi bir gecede yok oldu . tüm bunlari düşünerek kimin asıl mağdur duruma düştüğünü tekrardan düşünmeni istiyorum
mağdur durumda olanlar tüm üyeler ve şampiyon olanlardır.suç sizde sitenin problemi olduğunu bildiğiniz halde şampiyonları bir yere not edebilir, açılan turnuvalarda takımların kimlere ait olduğunu kaydedebilirdiniz.sonra problem hallolunca da  örneğin ffc 28 şampiyonu ...... diye bir konu açabilirdiniz.burda kimin mağdur olduğunu siz düşünmelisiniz ve kızılacak kişinin ben olmadığımı bilmelisiniz.appiah kardeş de eminim üzülmüştür takımını kaybettiğine  veya diğer şampiyonların şampiyonluklarının silinmesine...ama bunları düşünmeliydiniz..buna hem suçlu hem güçlü olmak derler.şimdi istediğinizi söyleyin

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 05 Ocak 2007, 16:16:33 »
AGAM TABİKİ HAKLISIN AMA ONU HAMZA ABİ DÜŞÜNMEDİ İŞTE NERDEN BİLEYİM BENDE ŞİMDİ ESKİ KAYITLARI YAPSAM KİMLER OOLDUKLARINI BİLMİYORUM İLK HAFTA OYNANMIŞTI AMA BİLMİOYRUM MAÇ SONUÇLARINI AGAM EN İYSİ YENİDEN AÇMAKTI NE YAPABİLİRİM

Çevrimdışı sinyordemir

• MODERATÖR
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 05 Ocak 2007, 16:29:28 »
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
dortmund
masumtilki kardeş ben dortmundtum.lig silinmiş haberim yok.tekrardan mı başlayacak.o zaman ben dortmundum.ya bu ne saçma iş.lig siliniyor bize haber veren yok takımlara tekrar kayıt yapılıyor.biraz insaflı olun ya

bigsexykn kardeşim , belki sen B.Dortmund takımını kaybederek mağdur duruma düşmüş olabilirsin fakat , bu sitede bulunan onlarca üye hiç üşenmeden açtıklari yüzlerce topici , binlerce mesaji bir gecede kaybettiler . ayrica bunun yaninda , çok büyük emekler verilerek açılan tam 8 adet fifa 07 fast futbol cup turnuvasi , 1 adet fifa 07 turnuvasi ve 1 adet fifa 07 interactive ligi bir gecede yok oldu . tüm bunlari düşünerek kimin asıl mağdur duruma düştüğünü tekrardan düşünmeni istiyorum
mağdur durumda olanlar tüm üyeler ve şampiyon olanlardır.suç sizde sitenin problemi olduğunu bildiğiniz halde şampiyonları bir yere not edebilir, açılan turnuvalarda takımların kimlere ait olduğunu kaydedebilirdiniz.sonra problem hallolunca da  örneğin ffc 28 şampiyonu ...... diye bir konu açabilirdiniz.burda kimin mağdur olduğunu siz düşünmelisiniz ve kızılacak kişinin ben olmadığımı bilmelisiniz.appiah kardeş de eminim üzülmüştür takımını kaybettiğine  veya diğer şampiyonların şampiyonluklarının silinmesine...ama bunları düşünmeliydiniz..buna hem suçlu hem güçlü olmak derler.şimdi istediğinizi söyleyin
ya kardeş uzatma artık yeter ya bende ffc29 şampiyonuydum ama bu kadar tantana yapmadım

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 05 Ocak 2007, 16:32:08 »
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
dortmund

ya kardeş uzatma artık yeter ya bende ffc29 şampiyonuydum ama bu kadar tantana yapmadım

tilki tmm sus

Çevrimdışı sinyordemir

• MODERATÖR
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 05 Ocak 2007, 16:39:59 »
EĞER İLLEDE ŞAMPİYONLARI YAZMAK İSTİYONIZ BENİM AKLIMDA OLANLAR ŞUNLAR;

3 DEFA SONY_HARUN 1 DEFADA BEN ŞAMPİYON OLMUŞTUM

BAŞKA VARSA SÖLEYİN BENDE BUNLARI HATIYRLIYORUM

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 05 Ocak 2007, 16:41:06 »
EĞER İLLEDE ŞAMPİYONLARI YAZMAK İSTİYONIZ BENİM AKLIMDA OLANLAR ŞUNLAR;

3 DEFA SONY_HARUN 1 DEFADA BEN ŞAMPİYON OLMUŞTUM

BAŞKA VARSA SÖLEYİN BENDE BUNLARI HATIYRLIYORUM

AGAM ONLAR İPTALOLDU ARTIK BOŞVER ONLARIDA SEN SON 1 KİŞİ BUL NE YAPCAN ONLARI LİGİ BAŞLATALIM SEMN BUL Bİ KİŞİ

Çevrimdışı EkO

• 3. SINIF UYE
  • Puan 148
  • ReBeL JuSTiCe
    • MSN Messenger - eko317@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - E......k......O
    • Yahoo Instant Messenger  - ReBeL+JuSTiCe
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 05 Ocak 2007, 16:47:10 »