Gönderen Konu: DEMON... VE DİĞERLERİ... HEPİNİZ AYAĞINIZI DENK ALIN !  (Okunma sayısı 742 defa)

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Ayrıca Ayagınızı denk alın demek te çok yanlıs bir baslık.

Tehditkar cumlelerden kacınmaya calıs.

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
DEMON... VE DİĞERLERİ... HEPİNİZ AYAĞINIZI DENK ALIN !
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2007, 20:30:34 »
1-bu sitede  kimseyle  amacım kavga çıkartmak degil zaten beni bilen bilir kimseyler bi kavgam olmamıştır.

2- sencerin dedikleri bi yerde dogru bi yerde yanlış dogru olan kısmı bazı kişilerin  davranışları gerçekten çok (yanlış, edepsiz, saygısız) burda bende sencere katılıyorum. yanlış olan kısmı bazı kişilerin haklarını yememek lazım ben o sencerin  ölesine rütbe alıyorlar dedigi kişileri  görüyorum  gözlüyorum  orda benim için bi sorun yok .

3-üyelerin burda birbirlerine saygılı olmaları ana düşüncem.  kavgalı olan üyelerde aralarındaki kavgayı siteye yansıtmayacak şeklilde dewam etmesidir.

4-sonuç olarak sitede üyelerin davranışlarının düzelmesi ve bu küçük tatsızlıkların siteye yansıtılmadan msn den çözülebileceginden yanayım.  ve Sencer kardeşime saygılarıma sunu8yorum  :-* :-* :-* :) :)

Sikeri bir konuda dogrusun ancak demon biraz fazla sinirlenen kızan bir kararkter olabilir ancak bu onun dogal yapısı cok ileri gitmedikce ban alamaz