Gönderen Konu: AYRILIYORU(Z)M  (Okunma sayısı 24222 defa)

DeMoN

• Ziyaretçi
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #36 : 30 Aralık 2007, 17:50:22 »
halil o bugünki son mesaji bitirdi biktim artik...

anlamassin tabi beni ! ve durumumu .

ibo gidiyorum konusu acmis . hemen benden biliinioo herkes saldirmis bana ztn..

artik yetti dedim ve gidiyorum .. ibolan ikimiz gitme karari wermistik ztn ..

ibrahim fifagod a gidiorum dediydi hep kavgalar yuzunden . ben dedim sen gidersen

bende giderim ztn kötü tanilmisim burda ikimiz ayni yere gittik . wolf da orda . umariz

simdik gidenler - istemiyenler beni geri dönerler . ins. iyi calisan birsini bulursun hamza abi

Çevrimdışı Wagner

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #37 : 30 Aralık 2007, 18:25:34 »
BU SORUNLARIN HEPSI ÇIKARCI HAMZANIN YANLIS ISLER YAPMASINDAN KAYNAKLANIYO NESE UZATMAYA GEREK ;)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #38 : 30 Aralık 2007, 18:40:26 »
TMM BEYLER HEPİNİZ GİDİN DAHA NE DİYELİM SİZE BİZ 3 KİŞİDE OLSAK OYUNSİTENİZİ TAŞIRIZ YÜKSELTİRİZ SEVGİNİZ BUYSA OYUNSİTENİZE GÜLE GÜLE...AMA EMİN OLNU HAMZA GİBİ DAYI ADMİN HİÇBİRYERDE BULAMAZSINIZ.... ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #39 : 30 Aralık 2007, 18:46:49 »
güle güle beyler klavuz sen gitmesen iyi olrudu kardeşim ama sen bilirsin

sitede fazla boşluk olacaığını sanmıyorumn

gidebilirler bizim için sorun değil beyler onlar gibi 15-20 üye geliyor hamza girince onaylıyacaktır...

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #40 : 30 Aralık 2007, 18:48:53 »
bence de onaylasın dün kavga ettiği adamın sitesine gidenden hayır gelmez.
Unutulmasın ki biri gider biri gelir ama OYUNSİTENİZ hep zirvededir. ;)

Çevrimdışı LARSONNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #41 : 30 Aralık 2007, 19:04:08 »
Hadı bakalım ;) sızde hamzanın gercek yuzunu anlarsınz bıran once umarm  ;)

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #42 : 30 Aralık 2007, 19:06:04 »
 ;) doru söledin

Çevrimdışı LARSONNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #43 : 30 Aralık 2007, 19:06:59 »
 ;) ;) ;)

Çevrimdışı LARSONNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #44 : 30 Aralık 2007, 19:09:09 »
HAMZA BANLAMA CVP YAZ DELIKANLI GIBI !

Çevrimdışı LARSONNN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #45 : 30 Aralık 2007, 19:09:50 »
ÖNCELİKLE BEN CEMAL:

BEYLER BENDE BIRDAHA SITEYE GIRMICEM BUNUN SEBEBI KESINLIKLE DEMON DEILDIR !

YAKLASIK 1 SENEDIR BU SITEYE EMEK VERIYORMVE HAMZANIN NASI BI INSAN OLDUGUNU YENI YENI ANLIYORM.
SİTEDE KONUSTUGU TATLI DIL VE HOSGORU HEPSI HIKAYE HEPSI SITENIN CIKARLARI ICIN !

DUN DEFALARCA VEDA KONUSU ACTIM KONUDA LOGOLARIMI UYELIGIMI REPLAY YARISMALARINI BANA AIT HERSEYI SIL DIYE YEDIREMEMIS OLMALIKI LOGOLARI VE REPLAYLARI KAYBETMEMEK ICIN KONUYU SILDI DEFALARCA !

VE DEMON ICIN BENI BIR KALEMDE SILDI ( DEMON YERINDE BASKASIDDA OLABILRDI SITEYE YENI GELDIGI ICIN SOLUYORM ) !!

BIR KONU DAHA BENI BILDIGINIZ GIBI SITEDEN BANLADI VE BANLISTE BANLANMA SEBEBINEDE: BIGSEXY VE DEMONA ANA BACI KUFUR ETMESI DIYE YAZDI ! AZ ONCE DEMONLA KONUSTUK BEN SANA NERDE ANA BACI KUFUR ETTIM DEDIM ? HAYIR ETMEDIN DEDI ! BIGSEXYE GELINCE ONA BUNU DEDIM:

BABAN ANNENI GULERKEN DOGURTMUS HERALDE HAKARET ETMEME RAGMEN GULUYOSAN ! HAMZA BU KELIMEYI ANA BACI KUFRU OLARAK YORUMLADI ! PEKKII 4-5 AY ONCESINE DONELIM AYNEN BOLE BI TARTISMAMIZ DAHA OLMUSTU BIGLE VE CVP OLARAK SITENIN ORTASINA GUPE GUNDUZ ANAMA SOVMUSTU AMA HAMZA MESAJI EDITLEYIP YAPMAYIN BEYLER DIYE GECISTIRMISTI ! HAMZANIN BUKADAR ALÇALCAGINI ONCEDEN SOLESELER BENDE INANMAZDIM ! YAZIKLAR OLSUN SANA HAMZA !...

,,,

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #46 : 30 Aralık 2007, 19:19:30 »
Şu kadarını söyliyim,Burada hiç kimseyi zorla tutmuyoruz.Sitemizden ayrilmak isteyene de geri dönmek isteyene de kapım her zaman açıktır.Ama şunu herkes bilsinki benim sitemden üye kaçirmak isteyenleri kolay kolay affetmem.Cemal bu lafım sana,Banliste yazmiş olduğum ban sebebinin fazla bir önemi yok.Onu aceleyle yazdim zaten.Seni banlama sebebim,Demon Yoksa Bizde Yokuz Diye Konular Açip Sitemiz kurulduğundan beri neredeyse her gün burada olan ve aramızdan su sızmayan üyeleri Buradan Soğutmaya çalişmandı.Şimdide Gelmiş Bana neler söylüyorsun

Demon senin şu an yaptiğini rüyamda görsem inanmazdim biliyor Musun ? Daha Dün bile değil,bir kaç saat öncesinde Oyunsitenizdeki yöneticiliğini bırakip Fifagodda adminlik yapan Cemale bizi sattığı için demediğini bırakmiyordun Şimdi sen Oyunsitenizi Bırakip oraya gidiyorsun.Halbuki Senin onca yaptiklarina rağmen Her zaman iki tarafinda gönlünü alıp sana destek olmaya çaliştim.

Cüneyt ve Cemilinde söylediği gibi Tüm bunlara rağmen Oyunsitenizi Ayakta tutmak için Gece gündüz çalişmaya devam edeceğiz ve Oyunsiteniz,Türkiyedeki En Büyük Turnuva Sitesi olmaya devam edecektir.Bundan kimsenin şüphesi olmasin

Şu anda Amaçlarina ulaşanlara sesleniyorum(Onlar Kendilerini Gayet iyi biliyorlar),

Ben hayatta olduğum sürece Oyunsiteniz hiç bir zaman kapanmayacak.Yaşim ilerlediği zaman ve bu işleri bırakacak zamana geldiğimde kendimden daha iyi bir admin bulup bu siteyi çok güvendiğim birisine devredeceğim.Boşuna Sevinmeyin

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #47 : 30 Aralık 2007, 19:22:51 »
ŞU AYRILANLAR NEDEN AYRILIYOR BİR BİLSEM VARYA...AMA SİTE BOŞ KALMAZ DEDİM YA 3 KİŞİDE 2 KİŞİDE OLSAK BU SİTEYİ TAŞIRIZ... ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...