Gönderen Konu: AYRILIYORU(Z)M  (Okunma sayısı 24375 defa)

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
  • SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇaRŞı
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #72 : 30 Aralık 2007, 20:03:49 »
lan denyo öğlen yalvarıodun puşt lan sen varya az i.bbne deilsin hamza sen buna rütbe verirsen bu saatten sonra sanada helal olsn nediym ben.. ! lan sen bana sabahın köründe atmışın pm yi edit yalan söleme bari hamza bütün söledikleri yalan sana söliym !

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #73 : 30 Aralık 2007, 20:04:12 »
demon hala sitede kalırsan seni alkışlarım  ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #74 : 30 Aralık 2007, 20:04:33 »
Hamza Öncelikle Olaylarla Benim Alakam Sıfır

Demon ve Kılavuz un olayına gelince kimse onları kışkırtmadı yok ordan ayrıl buraya gel gibi şeyler olmadı yani benim tarafımdan cemalinde yaptığını zannetmiyorum ben sabah kalktım 3 4 gibi kılavuz sizleyiz yazdı oyunsitenize girdim pm atılmış demon oyunsitenizden ayrıldım sizin siteye geliyorum sonra cemal geldi bu konuyu gösterdi okudum ve en başından demon a yöneticlik vermem dedim... cemal beni sadece 1 ay ÜTY olmasına ikna etti Onada tam ikna olmadım hala alabilrim rütbesini kılavuz a gelince eskiden beri tanışırız her zmn sitemizde yeri var gelir çalışır alır yönetciliğini düşünmem bile... !

yani ben veya kimse onlara bişey demedik bizim siteye gel diye sabah kalktığımda olan şeyler bunlar iyi oku ;)

Benim sözüm cemale,

Bir insan düşün,24 saat öncesinde Onu bir sitede istemiyoruz,O yoksa Bizde Yokuz Diye Konular Açıp Msnde adam toplayarak 10-15 dakika içerisinde kabarik bir liste oluşturuyor ve ertesi sabah o istenmediğini yazdiği adam kendisine gelip ben senin sitedeyim dedikten sonra senden ona rütbe verilmesini rica ediyorsa bunda bir art niyet ararim ben.Ne demek istediğimi açikça ifade edebildim mi sana

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #75 : 30 Aralık 2007, 20:05:02 »
pusatt ne demon u alkışlıon hamzayı alkışla vallahi helal olsn derim başka bişey demem... !

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #76 : 30 Aralık 2007, 20:05:36 »
demonun bana dediği "fifagoddan teklif geldi" güle güle

Çevrimdışı LENNON

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #77 : 30 Aralık 2007, 20:05:56 »
eyw kardeşim..bugün sinirlerime hakip olamayim çok büyük yanliş bir karar werdiğime inaniyorum..
hepsi gurur meselesi...bu sitedee beni çok sayida istemiyenler oldu.bunlardan bir nedenide almanyali
olduğum içindi . ben burda dewam etmek istedim . hamza sözüm wardi onuda tuttum . elimden geleni yaptim .
ama ben burdan istenmedim, ve ben istenmedim yerde asla kalmam ! ben gurursuz deilim . keşke bunlara
gerek kalmasaydi hepimiz iyi gecinseydik.ve sitede hiç kavga olmasaydi.ve herkes burda olsaydi.
ama olmadi malasef...burayi okadar çok sevdimki asla birakmicam...bundan sonrasini henüz bilmiyorum.
ama cemala demediğim kalmadi . hamza abi hakkinda anlattiklari oldu . bende ona kizginlikdan inandim...
wolf fln klavuz da gidince bende burda istenmiyince herzaman aşalandiğim aklima geldikce feci sinirlendim..
ve bana rütbe verceni söyliyince bende ibrahime gidicemi söledim . ve ayrilik konusuna benide eklemesini
rica ettim . sonrada yorumlariniz geldi ! şimdikde bu durumdaiz .

BI DK BIDK DEMON SEN BANA MSN DE SLM VERIP KLAVUZLA BEN ARTIK SENIN SITENE GELMEK ISTIYORZ DEMEDINMI ALLAH ICIN YALANSA YALAN DE PRINTLERDE VAR KLAVUZDA AYNEN ARTIK SIZIN SITEYE GELICEM DEDI BENDE TABIKI HERZAMAN DEDIM YALANSA SOYLEYIN ELIMDE SS LER VAR ! HAMZA BU YAPTIKLARINA BIRDA IFTIRALARINI EKLIYOSN BENIM GOZUMDE IICE SIFIRA INIYOSN BEN KIMSEYI YALVARARAK SITEME CAGIRMAM ! SENIN YAPTIGIN GIBI ;) BIR ZAMANLAR SITEDEN GITCEGIMI SOYLEYINCE MSN YE GELIP AZ IKNA ETMEYE CALISMAMISTIN !!!!!!!!!!!  ;) ;)

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #78 : 30 Aralık 2007, 20:06:24 »
anlıyorum hamza cemalin şuan yaptığı yanlış ki ben zaten zor ikna oldm adam olmaya başlamış falan dedi iyi dedim ama yöneticlik vermem dedim bak şimdi neler yapıo ama sende bu adama yöneticlik verirsen bu sitede barındırırsan helal olsn derim sana...

Çevrimdışı LENNON

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #79 : 30 Aralık 2007, 20:08:12 »

Demon ve Kılavuz un olayına gelince kimse onları kışkırtmadı yok ordan ayrıl buraya gel gibi şeyler olmadı yani benim tarafımdan cemalinde yaptığını zannetmiyorum ben sabah kalktım 3 4 gibi kılavuz sizleyiz yazdı oyunsitenize girdim pm atılmış demon oyunsitenizden ayrıldım sizin siteye geliyorum sonra cemal geldi bu konuyu gösterdi okudum ve en başından demon a yöneticlik vermem dedim... cemal beni sadece 1 ay ÜTY olmasına ikna etti Onada tam ikna olmadım hala alabilrim rütbesini kılavuz a gelince eskiden beri tanışırız her zmn sitemizde yeri var gelir çalışır alır yönetciliğini düşünmem bile... !

yani ben veya kimse onlara bişey demedik bizim siteye gel diye sabah kalktığımda olan şeyler bunlar iyi oku ;)

Benim sözüm cemale,

Bir insan düşün,24 saat öncesinde Onu bir sitede istemiyoruz,O yoksa Bizde Yokuz Diye Konular Açıp Msnde adam toplayarak 10-15 dakika içerisinde kabarik bir liste oluşturuyor ve ertesi sabah o istenmediğini yazdiği adam kendisine gelip ben senin sitedeyim dedikten sonra senden ona rütbe verilmesini rica ediyorsa bunda bir art niyet ararim ben.Ne demek istediğimi açikça ifade edebildim mi sana

YA KES YETER !! DEMON GELDI MSN DE BANA RUTBE VERIN OYUNSITENIZI BIRAKTIM DIYEREK BENDE ADAM OCLAKSAN SITEDE KENDINI DUZELTCEKSEN SENI DENIYEBILRM DEDIM VE SENCERLE KONUSTUK ONCE UTY VERELIM DEDI 1 AY SONRA IYI GORURSEK YONETICI8 YAPICAZ DEDI !

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #80 : 30 Aralık 2007, 20:08:28 »
@ big sexy

dostm adam bize geldi sanada yalan sölemiş ben zaten onu en başından banlamıştm senin burda işin yok diye herkez biliyor bunu... ! ne kadar gıcık kaptığımıda bilior herkez bu siteden gitme ve kendi sitemi açmamın nedeni bu

@ cemal

kanka bırak demon editsi karıştırıo ylaan atmış hep.. şerefsiz heirf hamza bu herifi barındırırsan helal olsn sana... !

Çevrimdışı LENNON

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #81 : 30 Aralık 2007, 20:10:09 »
demonun bana dediği "fifagoddan teklif geldi" güle güle

VAY ANASINI YA DEMON SEN HARBIDEN BI IBLISMISSN A<Q YA ALLAH BELAMII VERSINKI BEN O ADAMA GEL SANA RUTBE VERELIM DEMEDIM !!!!! DEMEMDE ONCA SEY YASADIK BOLE BISI IMKANSIZ!!!!! DEMON HARBIDENDE ADAM OLUYPOSN SANMISTIM SENI TAM I-P-N-ESIN !!!!!!!!

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #82 : 30 Aralık 2007, 20:10:57 »
cemal msn e gel a.q

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
AYRILIYORU(Z)M
« Yanıtla #83 : 30 Aralık 2007, 20:11:02 »

Benim sözüm cemale,

YA KES YETER !! DEMON GELDI MSN DE BANA RUTBE VERIN OYUNSITENIZI BIRAKTIM DIYEREK BENDE ADAM OCLAKSAN SITEDE KENDINI DUZELTCEKSEN SENI DENIYEBILRM DEDIM VE SENCERLE KONUSTUK ONCE UTY VERELIM DEDI 1 AY SONRA IYI GORURSEK YONETICI8 YAPICAZ DEDI !

Cemal Bana Şimdi Net Bir Cevap Ver ,

Henüz Dün sabah Demonu sitede istemediğin için, Siteyi birbirine katiyor Ve O yoksa bizde yokuz diyerek Benim üyelerimi sitemden soğutmaya çalişmana rağmen Bu sabah demon sana gelip Rütbe verin diyorsa Sen hangi mantıkla seni Deneriz Diyip Ona ÜTY veriyorsun ?