Gönderen Konu: "Ronaldinho imkansız!"  (Okunma sayısı 745 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Ronaldinho imkansız!"
« : 02 Temmuz 2007, 12:40:17 »
"Ronaldinho imkansız!"
Milan başkanı Silvio Berlusconi, Inter'in yıldız futbolcusu Adriano'ya transfer teklifi yapabileceklerini söyledi.

Berlusconi, geçtiğimiz yıl sakatlıklarla boğuşan Adriano'nun hala hayranı olduğunu vurguladı. Berlusconi, "Adriano'yu her zaman beğenerek izledim. Ve eminim ki bizim takımdaki Brezilyalılarla iyi uyum sağlar" dedi. Milan başkanı, eski futbolcuları Shevchenko hakkındaki görüşlerini belirtti ve şunları söyledi; "Benim için Sheva her zaman önce gelir ama Abramovich çok para istiyor. Ama Sheva ile bir problemimiz yok eğer dönerse ki benim buna inancım tam, o zaman Ronaldo ile çok iyi bir ikili oluştururlar."

Berlusconi sözlerine şöyle devam etti; "Ve tabi bir de Ronaldinho var. Fakat biliyorum ki bu imkansız çünkü Barcelona başkanı bana, eğer Ronaldinho'yu satarsa, İspanya'da kalamayacağını söyledi. Samuel Eto'o'da çok iyi bir oyuncu ancak onun transferi de çok zor".

Silvio Berlusconi ayrıca Kaka'yı hiç bir şekilde Real Madrid'e satmayacaklarını ancak Cassano ve Emerson'u Milan'a getirmek için girişimlerde bulunacaklarını da sözlerine ekledi.

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
"Ronaldinho imkansız!"
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2007, 08:57:15 »
paylaşımın için sağol
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Ronaldinho imkansız!"
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2007, 12:09:07 »
eyw ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...