Gönderen Konu: Şaman  (Okunma sayısı 802 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
Şaman
« : 16 Haziran 2010, 09:56:54 »
Şaman karakterinin skillerini grafikleri öncelikle güzeldir, genel olarak oyunda bu kabul edilir.Oyunda ben devamlı kasmam eğlenmeyide severim devamlı skill isterim diyorsanız şaman tam anlamıyla sizin için biçilmiş kaftandır.

Yetenek olarak ayırmadan önce şu genel bilgileri vereyim:
Her 2 tür şamanda en başta INT, sonra VIT vermelidir.Vslerde kolay kolay yatmamak içinde biraz dex.
Her 2 türünde büyü süreleri kısadır.Bu sebeple yanınızda her zaman mavi iksir bulunmalıdır.
Genel olarak oyunda Ejderha Gücü şamanları vardır.

Ejderha Gücü
6 yeteneğinin 3 tanesi destek büyüleridir.İlk levellerinizde destek büyülerini pek fazla önermiyorum.Eğer illaki bir destek büyüm olsun diyorsanız Ejderha Yardımı yeteneğine veriniz, böylece kritikleriniz artıcak bir nevzide olsa STR açığınız kapanacaktır.
Bu yeteneklerden Ejderha Kükremesi yeteneğine yüklenmeniz tavsiyemdir.Master olunca grafikleri çok güzel oluyor.Ayrıca slot kesimleri için uydun bir yetenek.Sonraki levellerde Uçan Tılsım'a verin.Menzili Ejderha Atisina göre daha fazladir.Yansıtma yeteneğine paun vermemenizi öneriyorum.Yani önem sırasına göre:Ejderha Kükremesi>Ucan Tılsım>Ejderha Atisi>Ejderha Yardimi>Kutsama

İyileştirme
6 yeteneğinin 3'ü destekdir.İlk levelerde Şimsek çağırmak büyüsüne verin, bu yeteneğin sersemletme şansı size bazen pvp ve canavar oldurmede üstünlük sağlayacaktır.Destek büyüsü istiyorsanız İyileştirme yeteneğine verin hem böylece daha az pot harcarsınız.Lonca savaslarinda Toplu duran kişilere doğru şimsek çağırma yaparsanız çok büyük ihtimalle 2-3 kişi sersemleyecektir.Yüksek saldırı ve hız yeteneğine yüksek levelerde 1 puan verin, işinize yarayacaktır.Önem sıralaması:Şimsek Çağırmak>Şimsek Pençesi>İyileştirme>Şimsek Atmak>Yüksek Saldırı>Hız