Gönderen Konu: Türkiye: 0 - Fransa: 2  (Okunma sayısı 843 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Türkiye: 0 - Fransa: 2
« : 23 Ocak 2007, 20:28:11 »
WOW Topkapı Palace Otel'in sahasında yapılan özel maçta 19 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı antrenörü Tolunay Kafkas'ın, orta hakem Mustafa Öğretmenoğlu'nu verdiği kararların yanlışlığı konusunda sık sık uyardığı dikkat çekti.

Maç sırasında zaman zaman orta hakem ile Kafkas'ın birbirleriyle tartıştıkları görüldü.
Maç sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kafkas, ''Bizim için skordan çok oyun anlayışı önemli. Maç boyunca zaman zaman iyi oynayan taraf bizdik. Ben takımımın oynadığı futboldan memnunum. Eksiklerimizi tamamladığımızda çok iddialı bir takım olacağız'' dedi.
19 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı, 25 ocak Perşembe günü Fransa ile bir kez daha karşılaşacak.

Stat: Topkapı Palace.

Hakemler: Mustafa Öğretmenoğlu xx, Serdar Akçer xx, Kemal Altınpınar xx.

Türkiye: Onur xx, Mustafa Aşan xx, Mehmet x, Erkan xx (Dk. 70 Serdar x), Uğur xx (Dk. 52 Koray x), Anıl xx, Ömer Can x, Umut xx, Mustafa Pektemek x (Dk.78 İlhan x), Aydın x, Sercan x.

Fransa: Carrasso xx, Bocaly xx, Da Silva xxx, Baysse xxx, Heurtaux x, Konki xx, Capoue xxx (Dk. 80 Plessis x), Martin xx, Modeste xx, Sako xxx, Pinau xxx.

Gol: Dk. 3 Capoue, Dk. 58 Pinau.

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2007, 06:46:26 »
kardeşim basketbolda işi ne bunun söylermisin  :D

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2007, 07:58:25 »
AAA PARDON BEN BASKETBOLA TAŞINDI SANDIM BUGÜN HAMZA ABİDEN RİCA EDERİM TAŞIR ORAYA