Gönderen Konu: T.Y BAŞVURUSU  (Okunma sayısı 11719 defa)

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #108 : 29 Kasım 2007, 18:42:53 »
Bu demonla alıp veremediğiniz nedir sizin herkes çocuğa yükleniyo. Ne güzel sitede iyi vakit geçirmeye çalışıyo site için bişeyler yapmaya çalışıyo siz çocuğa karşı her seferinde kötü davranıyosunuz anlamadım gitti
1-)demona bişe diyen yok ama normal üyelere olsun bize olsun çok sevmedigim bi konuşma(yazma yani ) tarzı var  ;)

2-)yani kendini çok üstün görüyor ben bile süper modum normal üyeler bana hakaret(salak,a -  q vs.) bile edebilir  ölesine şakasına alırım demon ciddiye alıyor ve hemen küçük düşürüyor karsısındakini  ;) ;)

insanlar türlü türlü zeynel.herkesle ayni şekilde konuşulmaz.bazıları çabuk alınabilir.bu tür kişilerle konuşurken biraz daha dikkat edilmeli diye düşünüyorum.aslında tolga da senin bnm gibi şakalara alınmıyor fazla. ama özellikle meydan okuma bölümünde şakanın dozunu kaçıranlar olmuş.tolga buna karşılık verince de haksız bir ban aldı geçen gün.neyseki o gün erken girip kaldırabildim yasağini
TMM HAMZA haklısında  biraz da kendini aşıyor.yani site modu diye diger üyeleri küçük görmemesi lazım onu diyorum asıl ben
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #109 : 29 Kasım 2007, 18:44:36 »
Bu demonla alıp veremediğiniz nedir sizin herkes çocuğa yükleniyo. Ne güzel sitede iyi vakit geçirmeye çalışıyo site için bişeyler yapmaya çalışıyo siz çocuğa karşı her seferinde kötü davranıyosunuz anlamadım gitti
1-)demona bişe diyen yok ama normal üyelere olsun bize olsun çok sevmedigim bi konuşma(yazma yani ) tarzı var  ;)

2-)yani kendini çok üstün görüyor ben bile süper modum normal üyeler bana hakaret(salak,a -  q vs.) bile edebilir  ölesine şakasına alırım demon ciddiye alıyor ve hemen küçük düşürüyor karsısındakini  ;) ;)

insanlar türlü türlü zeynel.herkesle ayni şekilde konuşulmaz.bazıları çabuk alınabilir.bu tür kişilerle konuşurken biraz daha dikkat edilmeli diye düşünüyorum.aslında tolga da senin bnm gibi şakalara alınmıyor fazla. ama özellikle meydan okuma bölümünde şakanın dozunu kaçıranlar olmuş.tolga buna karşılık verince de haksız bir ban aldı geçen gün.neyseki o gün erken girip kaldırabildim yasağini
TMM HAMZA haklısında  biraz da kendini aşıyor.yani site modu diye diger üyeleri küçük görmemesi lazım onu diyorum asıl ben

elbette haklısın ama kimseyi küçük gördüğünü görmedim ben şu ana kadar

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #110 : 29 Kasım 2007, 18:58:13 »

ohooo sen konulara bakmıyosan ben ne yapim :) :)
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #111 : 29 Kasım 2007, 19:11:00 »

ohooo sen konulara bakmıyosan ben ne yapim :) :)

sitede açılan tüm konulardan ve yazılan bütün mesajlardan haberdarım zeynel.tolganin böyle bir şey yaptığını görmedim ben

sen yapiyor diyorsan bi örnek göster bana.belki gözümden kaçırdğım bi yer olmuştur

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
  • SeMTiMiZ BoĞaZa KaRŞı Bu ALeMDe KRaL ÇaRŞı
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #112 : 29 Kasım 2007, 19:27:15 »
tolga iyi biri ama... herşeye muhalefet biraz biraz kendi görevini yapsa... millete saygılı olsa yöneticilerine üstlerine iyi olur...

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #113 : 29 Kasım 2007, 19:33:31 »
tolga iyi biri ama... herşeye muhalefet biraz biraz kendi görevini yapsa... millete saygılı olsa yöneticilerine üstlerine iyi olur...

üstü altı yok bunun kardeşim.bana göre hepimiz aynıyız.kimin hangi rütbeye sahip olduğu umrumda değil.senin bana nasıl saygın varsa aynı şekilde tolgaya,klavuza,zeynele vs saygın olmalı(örnk verdm yanliş anlama)

ve bence tolga üyelere karşı gayet saygılı ona laf edilmediği müddetçe

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #114 : 29 Kasım 2007, 20:38:04 »
nie ynalış anlıymki... boş konuşmasın bana karşı... boş işler yapmasın cevabını alır bana karşı yaparsa... ki yapmıyo son zamanlarda... ben herkeze saygı duymak zorunda deilim sevmediğim adama saygı duymam seni sevdiğimden saygı duyuorm cemale izmirliye ;) ben gördüm bi kaç yerdee küfürleştiler bile adama kürt dedi tahrik etti ırk çılık yapmaması lazım adam mahkeemeye verse kılavuz kaç yıl hapiste yatar ;)

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #115 : 29 Kasım 2007, 20:40:49 »
nie ynalış anlıymki... boş konuşmasın bana karşı... boş işler yapmasın cevabını alır bana karşı yaparsa... ki yapmıyo son zamanlarda... ben herkeze saygı duymak zorunda deilim sevmediğim adama saygı duymam seni sevdiğimden saygı duyuorm cemale izmirliye ;) ben gördüm bi kaç yerdee küfürleştiler bile adama kürt dedi tahrik etti ırk çılık yapmaması lazım adam mahkeemeye verse kılavuz kaç yıl hapiste yatar ;)

bnm anlatmak istediğim,üst düzey yetkiliere karşı olan saygısı ile normal üyeye olan saygısı arasında fark olmaması gerekior.üst-alt ayrımı yapılsın istemem

Çevrimdışı Senceru

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2749
    • Profili Görüntüle
    • www.OyunSiteniz.Com
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #116 : 29 Kasım 2007, 20:43:05 »

bnm anlatmak istediğim,üst düzey yetkiliere karşı olan saygısı ile normal üyeye olan saygısı arasında fark olmaması gerekior.üst-alt ayrımı yapılsın istemem

yok benimde anlatmak istediğim sevmediğim kişiye saygılı olmam yoksa ben niye üyeyi eziym mod u eziym turnuva yetkilsini eziym durup dururken manyakmıym ben :) zaten bunu yapanın burda işi olmaz...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #117 : 01 Aralık 2007, 23:38:20 »
 ;D

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #118 : 01 Aralık 2007, 23:47:12 »
tolga nerelerdesin kaç gündür

DeMoN

• Ziyaretçi
T.Y BAŞVURUSU
« Yanıtla #119 : 02 Aralık 2007, 12:00:33 »
pm ile yazdim hamza abi konusduklarinizin hicbirine cevap vermicem .

ben hep ii biri olmak istedim modlugumu yapmak istedim diger üyelerin

yanlisini düzeltmek istedim kimseye bir saygisizligim olmadi .. ki

beni asaladiniz meydan yeriden kücük düsürdünüz sadece sizin

yetkinizi fazla diye burdan SENCERU , KLAVUZ a söylüyorum bunu .

baska kimselen birseyim yok zaten . ama isin dozunu kacirdilar hemde fazlasiyla

sesimi cikarmiyim dedim ama olmadi . . . cok fazla abarttiniz ! ben burdaim hamza abi

kimsede beni attiramaz hep burdaim .! benlen iyi gecinmek gösterenlerle bende saygimi

en iyi tarafimi gösteririm ;) baska birsey demicem bu konu burasiinin yeri deil

isterseniz hepimiz msn den konsuabiliriz . superkanacke@hotmail.de