Gönderen Konu: Memo rekora doğru  (Okunma sayısı 463 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Memo rekora doğru
« : 12 Mart 2007, 11:59:03 »
Memo rekora doğru
ABD Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Utah Jazz'da forma giyen milli oyuncu Mehmet Okur, üç sayılık atış kategorisinde kulüp rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Ligde, bu sezon sergilediği performansla göz dolduran ve ''All Star'' kadrosuna seçilen Okur, üç sayılık atışlarda iki defa daha isabet bulması halinde Byran Russell'ın 1996-1997 sezonunda elde ettiği 108 üç sayılık basket rekorunu kırmış olacak.

Konuyla ilgili kendi internet sitesinde açıklamalarda bulunan milli oyuncu, kariyerinde bir çok ilke imza atmak isteğini belirterek, ''Rekor benim için çok önemli değil. Ben Utah Jazz ile anlaştığımda NBA kariyerimi burada noktalamak istediğimi ve Allah'ın izniyle de formamın emekliye ayrıldığı günü görerek ülkeme dönmek istediğimi söylemiştim. Bunu laf olsun diye söylemedim. Yazları bile doğru dürüst tatil yapmadan, çok çalışarak bu günleri gördüm. Böyle de devam edeceğim. Jazz ile en azından ikinci bir şampiyonluk yüzüğü kazanana kadar bu bakış açım da hiç değişmeyecek'' diye konuştu.

Milli takımda başarılı olmanın da hedefleri arasında yer aldığını vurgulayan Okur, ''Ancak hedeflerim sadece Utah Jazz ile ilgili değil. İnşallah doğru ortam yaratılırsa milli takımda da büyük başarılara imza atma şansını yakalarım'' dedi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Memo rekora doğru
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2007, 17:59:00 »
Saol kardeş güzel paylaşım...
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı FeaRLeSs