Gönderen Konu: HAMZA - VUDUCİNİ [ 1. HAFTA ]  (Okunma sayısı 1872 defa)

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: HAMZA - VUDUCİNİ [ 1. HAFTA ]
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2006, 20:16:22 »
maçın yorumunu fikstür bölümünde de yaptik . burada da söyliyim ; son günlerde oynadiğim en zevkli maçlardan biriydi . mücadele her türlü sonuçla bitebilirdi . hakikaten çok zevk aldim . kaliteli maç oldu . fakat henüz ilk yarının başlarinda çok gereksiz yere gördüğüm kırmızı kart ile , geriye düştüğüm bir dakikada , tam da gole ihtiyacim var iken forvetimin en önemli silahi drogbayi kaybederek atak yönünden zayfiladim . ama durmadim . saldirdim . ve bir çok pozisyonda harcadim . keza rakibim vudunun da harcadiği pozisyonlar göz arda edilemez . fakat en çok üzüldüğüm an maçin son saniyesinde kaleciyi çalimlamama rağmen topu boş kaleye atamamamdi . bu beni oldukça üzdü . ne olursa olsun vudu kardeşim alnının akıyla 3 puani hanesine yazdi . kendisini tebrik ediyorum . ellerine sağlik kardeşim .

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 25 Kasım 2006, 20:34:16 »
maçın yorumunu fikstür bölümünde de yaptik . burada da söyliyim ; son günlerde oynadiğim en zevkli maçlardan biriydi . mücadele her türlü sonuçla bitebilirdi . hakikaten çok zevk aldim . kaliteli maç oldu . fakat henüz ilk yarının başlarinda çok gereksiz yere gördüğüm kırmızı kart ile , geriye düştüğüm bir dakikada , tam da gole ihtiyacim var iken forvetimin en önemli silahi drogbayi kaybederek atak yönünden zayfiladim . ama durmadim . saldirdim . ve bir çok pozisyonda harcadim . keza rakibim vudunun da harcadiği pozisyonlar göz arda edilemez . fakat en çok üzüldüğüm an maçin son saniyesinde kaleciyi çalimlamama rağmen topu boş kaleye atamamamdi . bu beni oldukça üzdü . ne olursa olsun vudu kardeşim alnının akıyla 3 puani hanesine yazdi . kendisini tebrik ediyorum . ellerine sağlik kardeşim .

bu yorumun üzerine diyecek fazlada bişeyim yok zaten. hamza en güzel şekilde anlatmış, a'dan z'ye cok süper bir mac oldu. 10 kisi kalmasına ragmen skorun 2-1 da uzun süre gitmesi beni strese soktu, ama gol sesi çıkmadı.. seninde ellerine sağlık hamzacım.. diğer karşılaşmalarında başarılar...

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 25 Kasım 2006, 20:35:13 »
Len hamza son golü atsan iddaa dan 32 lira alıcaktım be . Sana beraberlik oyanmıştım . Yatırıdn beni hamzaaaa. Paramı sen ver şimdi  :D :D :D