Gönderen Konu: HAMZA-TUGKAN(4.HAFTA)  (Okunma sayısı 1899 defa)

Çevrimdışı tugkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3514
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: HAMZA-TUGKAN(4.HAFTA)
« Yanıtla #12 : 01 Aralık 2006, 19:57:03 »
ewt hamza kardesm ol oldu ama taktik deg'skl'g'ne gitim son dakada ondan ole oldu 2. taktigime gectim ortada fazla toparladim adamlari 2 tane ayni sekilde gol attim sende ii oynadin kardesm ama su skoru 5=4 deilmis 4=3 mus duzeltirsen sevinirim basarilar sana bu arda 4. hafta sounnda 2. lige yukseldim

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #13 : 01 Aralık 2006, 20:19:23 »
ewt hamza kardesm ol oldu ama taktik deg'skl'g'ne gitim son dakada ondan ole oldu 2. taktigime gectim ortada fazla toparladim adamlari 2 tane ayni sekilde gol attim sende ii oynadin kardesm ama su skoru 5=4 deilmis 4=3 mus duzeltirsen sevinirim basarilar sana bu arda 4. hafta sounnda 2. lige yukseldim

taktik değişikliğine gittiğini tamamen unutmuşum kardeşim . fifa 07 oynarken tüm rakiplerime her zaman markaj taktiği uyguladiğim için karşı tarafin herhangi bir taktik değişimi sonucunda defansim allak bullak oluyor .son 2 dakikada yediğim gollerde de hep kademe hatasi vardi . sağlik olsun . kısmet değilmiş demekki . sende bu maçi hak edecek kadar güzel oynadin . ve 4 haftada 10 puan toplayarak zirveye emin adımlar ile devam ediyorsun . kalan maçlarinda başarilar dilerim .

Çevrimdışı tugkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3514
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2006, 21:52:22 »
saol kardes sanda basarilar