Gönderen Konu: Carlos artık F.Bahçeli  (Okunma sayısı 1803 defa)

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Carlos artık F.Bahçeli
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2007, 14:20:24 »
:D :D :D işte tarihi geçmiş bayat topçuları fenere kekliolar kullanma tarihi geçmiş sadece üstüne markası war  ;)  :D :D :D :D

carlosun markasi yeter zaten ;)

size yeter fb nin işi gücü gerçektende kaşarlaşmış futbolcuları sırf taraftarı gaza getirmek için transfer etmek bu transferlerle sadece forma satarsınız genç ve dinamik futbolcularla ise uefa kupanızın maketini  ;)
:D
eehuehue :D  mert supersın

Çevrimdışı webleon

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -5
    • MSN Messenger - webleon1905@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Carlos artık F.Bahçeli
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2007, 23:24:35 »
kimileri carlosun fenerbahçede iş yapamiyacağini söylüyor . bana kalırsa R.carlos türkiye super ligine gelmiş geçmiş en büyük yabanci oyuncu transferi. ümit özatin kölne transfer olmasindan sonra uğur boral ve wederson ile beraber sol kanatta büyük işler yapacağina inaniyorum . R.carlos transferi tüm fenerbahçe camiasina hayırlı olsun

gelmiş geçmiş en büyük yabancı futbolcu HAGİDİR

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Carlos artık F.Bahçeli
« Yanıtla #14 : 11 Haziran 2007, 00:54:08 »
:D :D :D işte tarihi geçmiş bayat topçuları fenere kekliolar kullanma tarihi geçmiş sadece üstüne markası war  ;)  :D :D :D :D

galatasaraya gelseydi acaba bölemi düşünürdün merak ediyorum ;D ;D bunları normal karşılıyorum artık sonuçta gslisin böle karşılayabilirsin gs maçında geçrek fenerli yapalımda gör sen makarayı  :D :D adnan polat anca carlosun posterini getirrir fener diyoduu puha :D nese siz bizim napyığımızı değil kendi halinizi düşünün 6 maç seyircisiz teknik direktör bi alem zaten ucuza alındığını sanıyonuz ama o adamın hastane masrafları var  :D :D asansörden çıkmak bile yasakmış adama kalbimi varmış ne kadıköye geldiğini düşünemiyorum  ;D ;D ;D aziz başkan merdivenleri tadilat nedeniyle kapat asansörle çıksınlar :D :D :D :D