Gönderen Konu: FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA  (Okunma sayısı 2193 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2007, 21:18:08 »
:) :) bjk nolcak gorcez

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2007, 21:38:24 »

Beşiktaşin hedefi bir üst tur ise bu maçi mutlaka kazanmak zorunda . inşallah saha ve seyirci avantajimizi kullanip portoyu evine eli boş göndereceğiz

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2007, 22:39:55 »

Beşiktaşin hedefi bir üst tur ise bu maçi mutlaka kazanmak zorunda . inşallah saha ve seyirci avantajimizi kullanip portoyu evine eli boş göndereceğiz
inş beyler bu arada tribün şowu izleyin   ;)
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #15 : 03 Ekim 2007, 22:42:23 »
zico yine ucuz kurtuldu,bu antrenörle fb başarılı olamaz.Bi kere takımı korkak oynatıyo,ilk yarı fb'nin pozisyonu yok.Golleri yiyince hücum yapmak aklına geldi ve ilginçtir hücum yapan fenere CSKA takımı hiç atak yapamadı.Yani FB bu kadar defansif oynamasa daha başarılı olacaktır.Zaten ilk atılan golde de 3 kişiyle atak yaptılar ve şans eseri kaleciye giden topa defans ayağını sokunca gol oldu.
Çok kalitesiz maçtı feneri edu yakarken CSKA'yı defans ve kalecisi yaktı.İlk godle alexe armağan ettiler ikinci golde de ortada pozisyon yokken 30 metreden üstüne gelen topu tutamadı kaleci.
FB için 1 puan yeterli

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2007, 00:12:14 »
ZICO'YU HIÇ KONUSMAYIN,ANTRÖNER DEGIL YA ADAM IYI DEGISIKLIK YAPTI FLN
SANDI HERKEZ.HIÇ ZAMANI DILKEN TECRÜBESIZ GENC OYUNCU KOYUYO HADI
EDU HATA YAPTI IYI DORU KARAR AMA GENC VE TECRÜBESIZ OYUNCU SOKMAK
HELE HELE BÖLE ÖNEMLI MAÇTA...LAF BULAMIYORUM BEN ZICO'YA HARBI..!!

ziko eniyisini yaptı kardeşim o defanstaki moralle bi gol bile yiyebilirdik daha eduyu çıkardi iyi oldu yorulmuş olam ihtimalleri var eniyisin yaptı bence senin yerinde olsaydım zicoya laf öslemezdim bu puanları ve şuanki yerimizde olmanın tek sebebi zicodur zico takımı yeterince iyi oynattı ama edunu hatası ile yediğimz goller üzücüydü ama futbol bu nolucağı belli olmuyo her futbolcu hata yapabilir ama 1 hatayla futbolcuyu kötüye çıkarmak yanlış edu çok iyi defans mantıklı düşününce en ufak bi hatada ve kayıpta futbolcunun üstüe gitmek hatadır. eğer gerçek fenerbahçeliysen eduyu bu şekilde yorumlama ve takımını arkasında ol tenemiyosan yenilmiceksinde fenerbahçe bunu öğrendi avrupada bunuda en önemli mimarı zicodur  son 7 maçtır yenilmiyoz  :D ;D

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2007, 00:16:32 »
ZICO'YU HIÇ KONUSMAYIN,ANTRÖNER DEGIL YA ADAM IYI DEGISIKLIK YAPTI FLN
SANDI HERKEZ.HIÇ ZAMANI DILKEN TECRÜBESIZ GENC OYUNCU KOYUYO HADI
EDU HATA YAPTI IYI DORU KARAR AMA GENC VE TECRÜBESIZ OYUNCU SOKMAK
HELE HELE BÖLE ÖNEMLI MAÇTA...LAF BULAMIYORUM BEN ZICO'YA HARBI..!!

Zico elindeki yedekleri en iyi şekilde kullandi bence . bu konuda kendisini eleştirmeni doğru bulmuyorum . Kazim ve Gökhan Oyuna girdikten sonra fenerbahçe cska kalesini adeta ablukaya aldi . maç bitmeden 10 dakika öncede beraberlik golünü bulduk
sana bişi diim mi  oyuna soradan girenlerin hiç birinin çok faydası olmadı golü devid kendi yaptı kendi pozisyonunu kendi yarrattı we attı golünü

oyuna girenler 2 defans oyuncusu ve 1 hücum kolin kazımm adamın o dakikalarda nasıl oynadığına dikkat etmedin galiba nekadr yararlıydı ii ataklar geliştirdik senin anlayışın şu şekilde bence giren oyuncu yha asist yaptırıcak yada gol atınca yararlı olucak 10 numra adam kolin kazım  ;)  ilk yarıda kullandığımız serbest vuruşu r.carlos değil alex kullansaydı goldü he  :D

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2007, 00:25:00 »
zico yine ucuz kurtuldu,bu antrenörle fb başarılı olamaz.Bi kere takımı korkak oynatıyo,ilk yarı fb'nin pozisyonu yok.Golleri yiyince hücum yapmak aklına geldi ve ilginçtir hücum yapan fenere CSKA takımı hiç atak yapamadı.Yani FB bu kadar defansif oynamasa daha başarılı olacaktır.Zaten ilk atılan golde de 3 kişiyle atak yaptılar ve şans eseri kaleciye giden topa defans ayağını sokunca gol oldu.
Çok kalitesiz maçtı feneri edu yakarken CSKA'yı defans ve kalecisi yaktı.İlk godle alexe armağan ettiler ikinci golde de ortada pozisyon yokken 30 metreden üstüne gelen topu tutamadı kaleci.
FB için 1 puan yeterli

futbol topta yuvarlaktır ne olucağı bellii olmuyo işte ona bakarsan edunu hatasıylada beraberlik golünü yedik sana katılmıyorum kardeşim maç oldukça kaliteliydi bence fenerbahçeyide buraya kadr getiren zicodur bence hakkını yememek lazım bende istemiyorum zicoyu ama adamın hakınıda vermek lazım zamanla takımı nası oynatıcağını daha çok görücez lige gelirsek daha erken aslında pek erken değil ama fb geç kendine geliyo diim ama avrupada laf yok ş.liginde oynanabilicek futbolu oynuyolar cska maçını kazanabilirdik ama olmadı yenemiyosanda yenilmiceksin deplasmanda beraberlik iyidir ş.saraçoğlunda telafi edilir yenilmicek takım yok son ş.ligi skorlarına bakarsanız o.lyon bile 2. maçlarda 0 puanda :) liver marsilyaya yenildi  :)fener interi yendi herşey olabiliyo yane yha  ;D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: FENERBAHÇE 2 - 2 CSKA
« Yanıtla #19 : 06 Ekim 2007, 16:19:56 »
Amete katiliyorum . Ziconun yapmiş olduğu değişiklikler son derece yerindeydi . Kazanmiş olduğumuz 1 puanin baş mimarlarindan biriydi zico . Edu Oyunda biraz daha kalsaydi o moral bozukluğu ve konsantrasyon eksikliği ile muhtemelen bir kaç hata daha yapacakti ve belkide üçüncü hatta dördüncü golü bile yiyebilirdik . 2-1 Mağlup iken orta alanda yorulan Deniz Bariş yerine Oyunda Sağ kulvara Kazimın dahil olmasi ataklarimizi sıklaştirdi . Markaja aldiği brezilyali Rakibine Sürekli sert müdahalelerde bulunan ve sari karti olan Lugano yerinede Sağ Backe Gökhan gönülü alip Önder turaciyi yasin çakmak ile birlikte göbeğe monte etmesi çok önemliydi . Sözün Özü Zico 'yu kaybedilen 2 puandan dolayi yermek yerine Kazanilan 1 puandan ötürü kutlamamiz gerekiyor bence . Zaten Şampiyonlar ligi gibi dev bir platformda Deplasmanda alinan 1 puani çok da kötü yorumlamamak lazim . Fenerbahçe Bu futbolunu oynamaya devam ederse Şampiyonlar liginde Tarihinde ilk defa bir üst tura yükselmeye hak kazanacak inşallah