Gönderen Konu: Hoşçakal Oyunsiteniz.com  (Okunma sayısı 1036 defa)

Çevrimdışı B.BARUT

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« : 28 Nisan 2007, 21:39:11 »
Bu siteye en çok emek verenlerden biri benim benden ne istendiyse yaptım. Bu sitede beni sevmeyen adam şu zamana kadar yoktu. Benimde yoktu halada yok... Ama FİFAda faul yaptığım için bana küfür edenler olduğu için daha da önemlisi fifayı oyun olarak görmeyip hayatının tek amacı oyun olduğu için ben siteden ayrılıyorum... Hakkınızı helal edin... saygılarımla..

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2007, 21:42:18 »
dur barutum nereye gidiorsun yahu bir naç için böle yaptılar die bırakılırmı bana bile kaç kere küfür ettiler maçtan sonra 15 kere olmştur en az ben bırakmadım ama sende bırakma lütfen olur böyle şeyler bir kez daha düşünüp daha saglıklıklı bir karar vermeni rica ediorm güzel kardeşim  ;)
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı B.BARUT

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2007, 21:44:56 »
Fabregas bizim dostluğumuz devam edecektir ama istenmediğim yerde durmam.(1 kişi bile olsa )..Alır ceketimi çeker giderim..

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2007, 21:46:48 »
yapma barut kardeşim bu site bırakılırmı sende bu sitenin en iyi üyelerindensinn.

ve 2 çift lafım olacak maçtan sonra küfür edenlere anlamıyorum neden ediyorsunuz sadece bir oyun bu hem kaybedersin hem yenersin yapmayın böyle şey..

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2007, 21:49:14 »
henry haklı maçtan sonra küfür etmenın bir anlamı yok barut kal lütfen bir kaç kişi için seni seven bu kadar kişiyi üzmemeni rica ediorm kardeşim
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2007, 21:52:19 »
Yapma kuzen oyunun oyun olduğunu unutanlar için ve maç sonunda küfür edenler için siteyi bırakmamalısın bu sitede sevilen bir üyesin. SendeN siteyi bırakmamanı rica ediyorum...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2007, 23:14:14 »
Bu siteye en çok emek verenlerden biri benim benden ne istendiyse yaptım. Bu sitede beni sevmeyen adam şu zamana kadar yoktu. Benimde yoktu halada yok... Ama FİFAda faul yaptığım için bana küfür edenler olduğu için daha da önemlisi fifayı oyun olarak görmeyip hayatının tek amacı oyun olduğu için ben siteden ayrılıyorum... Hakkınızı helal edin... saygılarımla..

barut kardeşim her ne olursa olsun senin bu siteden ayrılmana kesinlikle izin vermiyeceğim . kimsenin altı üstü bir futbol oyunu için maç sonu rakibine küfür etme hakkı bulunmuyor fakat maç içerisinde yapmiş olduğun üst üste fauller sanirim rakibini öfkelendirmiş ve maç sonu hırsıyla istenmeyen şeyler söylemiş . bu küfürleri edeni de seni de çok uzun zamandir taniyorum ve her ikinizde çok seviyorum . ikinizinde şu güne kadar yanliş bir davranişini görmedim . sizler anlayişli insanlarsiniz , inaniyorumki karşılıklı konuştuğunuzda aranızdaki problemide en kısa zamanda çözeceksiniz . lütfen siteden ayrılmayi aklinin ucundan bile geçirme , eğer bunu yaparsan hepimiz çok üzülürüz  :(

Çevrimdışı B.BARUT

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hoşçakal Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2007, 23:49:18 »
bana bugün ettiği küfürleri duyunca 1 sn bile düşünmedim..aynısını ben yapsam hemen BAN + diğer üyeliğim gene BANLI..