Gönderen Konu: interaktive ligde hata yaptınız  (Okunma sayısı 960 defa)

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
interaktive ligde hata yaptınız
« : 11 Aralık 2006, 19:52:59 »
bence interaktive liglerini aynı anda açmanız saçma oldu ingiltere ligiyle türkiye ligi daha dolmadı belkide daha vardır bilmiyorum bence bu adım bi hataydı şimdi diğer ligdekiler bölye beklicekler benim gibi
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: interaktive ligde hata yaptınız
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2006, 19:57:11 »
bence hatayı takım sayısında yaptı hamza 20 takım yaparsan çok beklersin kardeşim benim düşüncem her lig 10 takım olmasından yanaydı daha çekişmeli olurdu ve daha çabuk dolardı ve aynı anda başlardı ligler şimdi kopmalar olacak

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2006, 19:58:13 »
bence hatayı takım sayısında yaptı hamza 20 takım yaparsan çok beklersin kardeşim benim düşüncem her lig 10 takım olmasından yanaydı daha çekişmeli olurdu ve daha çabuk dolardı ve aynı anda başlardı ligler şimdi kopmalar olacak
ama ben nasil doldurdum kendi ligimi

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2006, 20:02:34 »
ya mete işte bi lig dolacak sonra öbür ligler beklicek sonra kopmalar olacak çorbaya dönecek :S

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Aralık 2006, 20:06:23 »
ya mete işte bi lig dolacak sonra öbür ligler beklicek sonra kopmalar olacak çorbaya dönecek :S
10 kişide olsa aynisi olurdu

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2006, 01:30:34 »

bu lig benim aklımdan çıktı ve fikrimi hamzayla paylaştım ama full kapasiteli olarak değil sadece 10 takım olsun ve güsl olsun dedim hamza full olsun dedi kararına saygı duydum aynı bi turnuva nadirin sitesindede açıldı nadire 10 takımlı yap dedim kopmalar olur aksilikler yaşanır zorlannırsınız dedim oke bi öteki admine sölim dedi öteki adminle konuştum yok bişey olmaz ii gider zorlanmayız gibi kelimeler kullanıp herşeyin kolay olacağını sanıp konuşmadan ayrıldı bu düşüncesiszliktir önce bi lig açmadan önce herşeyini ayarlayıp neyin iyi neyin kötü gider zor olacağını bilmesi gereklidir kendimi övmek gibi olmasın arkadaşalr ama tecrübe kazanıyorum ligler açıp turnuvalar açtıkça bu tecrübemide bu foruma borçluyum ve hamzaya :D ;)

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2006, 09:14:25 »
benim fikrimde 10 iyi takım 1.ligde diğerleri 2.ligde olmasıydı

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2006, 11:55:01 »
eewt ahmet kardeşim bu fikri ortaya atmıştı sonra biz onla baya konuştuk bizde 10 takım için karar almıştık ama hamza işte saygı duyuyorum ama kopmalar olacak mesela benim ligimde de 20 takım var ama ben en azından 16 takımlık olsun dedim fazla bi sorunla karşılaşacagımı sanmıyorum inş. arkadaşlarda yardımcı olurlar şimdiden tşk.ederim