Gönderen Konu: ÖZÜR DİLİYORUM!!  (Okunma sayısı 1383 defa)

Çevrimdışı avveaa

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
ÖZÜR DİLİYORUM!!
« : 27 Temmuz 2010, 12:34:34 »
Hamza sitede yaptığım saçma sapan şeyler için kusura bakma. Forumlara uzun zamandan beri msj yazılmayınca site canlansın diye yaptım. Çok güzel bir site burası. Sende hergün sitedesin kolay değil 14.000 mesajın var. Sen anlamışsın fazlada içmedim ama hemen çarpmış namussuz şişede durduğu gibi durmuyor ki:)
HAMZA KUSURA BAKMA

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ÖZÜR DİLİYORUM!!
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2010, 15:29:28 »
14 bin değil Yüz kırk bin mesajım var. Bu sitedeki emeğimi kimse sorgulayamaz. Oyunsitenize her gün girdiğimi ve sitenin daha ileri gidebilmesi için her gün çaliştiğimi biliyorsunuz. Sen de eski üyelerimizden birisin seni tanıyorum ve dün yaptıklarına şaşırdım.

Sitenin canlanmasını istiyorsan yapacağın paylaşımlar bizim yaptiğimiz paylaşımlar gibi olmalı. Banını kaldırıyorum. İyi eğlenceler

Çevrimdışı avveaa

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
ÖZÜR DİLİYORUM!!
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2010, 16:15:22 »
14 bin değil Yüz kırk bin mesajım var. Bu sitedeki emeğimi kimse sorgulayamaz. Oyunsitenize her gün girdiğimi ve sitenin daha ileri gidebilmesi için her gün çaliştiğimi biliyorsunuz. Sen de eski üyelerimizden birisin seni tanıyorum ve dün yaptıklarına şaşırdım.

Sitenin canlanmasını istiyorsan yapacağın paylaşımlar bizim yaptiğimiz paylaşımlar gibi olmalı. Banını kaldırıyorum. İyi eğlenceler
pardon 140 bin bu aralar naptığımı bende bilmiyorum gerçekten garip bişeler oldu sıcaktanmıdır nedir. Neyse kusura bakma. Ben pes4 te turnuvaya katılmıştım bu sitede :)  Bir şey daha diyeceğim pes turnuvası yapılmıyor uzun zamandan beri pes10 turnuvası açamazmısın. Orjinal oyun alan oyuncuları bulmak zor olur ama orjinal alanlarda turnuva arıyor zaten.
HAMZA KUSURA BAKMA

Çevrimdışı avveaa

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
ÖZÜR DİLİYORUM!!
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2010, 16:22:11 »
Sen de eski üyelerimizden birisin seni tanıyorum ve dün yaptıklarına şaşırdım.
Vay be beni hatırlıyormuydun duygulandım :-[ Bende  senle birlikte sitede bir kaç kişiyi hala unutmadım.
HAMZA KUSURA BAKMA

Çevrimdışı avveaa

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
ÖZÜR DİLİYORUM!!
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2010, 16:40:24 »
Burayada çok yazdım  ama niyeyse sana özel mesaj gönderemiyorum ??? Neyse ben  ne gibi paylaşımlar yapayım? (Oyun uploadı,film uploadı, pes10 turnuvası düzenlemek, adam bulmak filan) Biliyimde ona ağırlık veriyim.
HAMZA KUSURA BAKMA