Gönderen Konu: roberto fener'e doğru  (Okunma sayısı 3971 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
roberto fener'e doğru
« Yanıtla #36 : 29 Mart 2007, 21:11:37 »
tmm konu roberto mo kavgamı belli değil en iyisi kilit ;)

eniyisi arkadaş iyicene kendisinden geçti teröre başladı artık şunu sölim fenerbahçe o stada şampiyonluk olarak giricek orayı bayram yapıp çıkacak 6s karşı nekadr iyi oynayıp ii sonuçlar aldığımızı herkes ii bilir son maçlarda görüldüğü gibi 4-0 3 direk  :o :o 6-0 kupa maçları nese kaptalım uzatmayalım artık konuyu  ;)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
roberto fener'e doğru
« Yanıtla #37 : 29 Mart 2007, 21:19:18 »

eniyisi arkadaş iyicene kendisinden geçti teröre başladı artık şunu sölim fenerbahçe o stada şampiyonluk olarak giricek orayı bayram yapıp çıkacak 6s karşı nekadr iyi oynayıp ii sonuçlar aldığımızı herkes ii bilir son maçlarda görüldüğü gibi 4-0 3 direk  :o :o 6-0 kupa maçları nese kaptalım uzatmayalım artık konuyu  ;)

hade be lafı sok konuyo kapa Allahtan bi kere 6 tane attınız ha biz 7 tane attık bu kadar lafını yapmadık 5 tane attık 24 senedir alamadıgınız kupayı aldık :D :D :D ...

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
roberto fener'e doğru
« Yanıtla #38 : 29 Mart 2007, 23:03:59 »

hade be lafı sok konuyo kapa Allahtan bi kere 6 tane attınız ha biz 7 tane attık bu kadar lafını yapmadık 5 tane attık 24 senedir alamadıgınız kupayı aldık :D :D :D ...

night 7-0lık maçı hatırlamıyorum çağlar önceki maçı söleme bana  :D maçı seretmedim bilmiyoruz zaten ozanda ben yoktum bile sende yoktun zaten o yüzden o maçın zevkini çıkaramadın 6-0lık maçın ben öle bi zevkini çıkardım kii çok zevk almıştım tabi sende gördün atılan golleri maçı bile seretmişindir o acıyı tatmışsındır nese konuyu kapatalım  :P ;D ;D ;D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
roberto fener'e doğru
« Yanıtla #39 : 04 Nisan 2007, 23:11:32 »

night 7-0lık maçı hatırlamıyorum çağlar önceki maçı söleme bana  :D maçı seretmedim bilmiyoruz zaten ozanda ben yoktum bile sende yoktun zaten o yüzden o maçın zevkini çıkaramadın 6-0lık maçın ben öle bi zevkini çıkardım kii çok zevk almıştım tabi sende gördün atılan golleri maçı bile seretmişindir o acıyı tatmışsındır nese konuyu kapatalım  :P ;D ;D ;D

SICAK BİR MAYIS AKŞAMI TARİH 5.11.2005 SAATLER 20:00 Yi gösteriyO 5eBe maçtan önce favori anelkanın bonusuda sahada bu arada show yaptıda o gece amett in en kötü gecesidir  ;D maç başlar ribery harika bir ters koşuyla luciano yu mahveder 1-0 sora neco 2-0 sonra kral 3-0 sonra fe5e den luci 3,1
show bitmedi kral show sürüyor 4-1 deniz malı kendi kalesine 5-1 kral hakan atıyo ve hüsrana ugrayan dagılan febeş liler :D

aNA FİKİR : EETT BURADAN ÇIKARACIGIMIZ SONUÇ GS İLE OYUN OLMAZ GS 5 ATTIMI ELİNDEN 24 SENEDİR ALAMADIGIN KUPAYI ALIR 3 PUANI DEYİL ;)
sana ömür boyu yeter amettt  ... :D:D:D:D